Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » David Icke: Az egész világot...

David Icke: Az egész világot a háttérhatalom irányítja?

Figyelt kérdés

David Icke 7 órás előadásában kifejti, hogy a világot háttérből irányítják a titkos társaságok, akik teljes elme kontrollban tartják az emberiséget. A titkos társaságokat negatív idegenek irányítják egy másik világból.

A társadalom, iskola, politika, intézmények, egészségügy és az egész információs rendszer, de még az életed is amit magadról hiszel csak téveszme. Ahhoz, hogy felébredj és megtaláld önmagad minden téveszmét felül kell írnod magadban, hogy az illúzió matrixából kilépj.


Mi a véleményetek a videóról és a témáról?


http://www.youtube.com/watch?v=ACzXZsEPpI0



2012. dec. 21. 22:25
 131/151 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, előző vagyok, a kérdésre nem is válaszoltam.

Igen, pontosan így gondolom, hogy ez az igazság.

2016. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/151 anonim ***** válasza:
14%

Nem.negatív idegenek, egy lélékcsoport irányítja titkos társaságokat.. is.

Nem nézem.meg videót, 100%, sokkal többet tudok mint mi benne szerepel.

Lehet vmikor már válaszoltam is erre, de ha bárki szeretne informálódni, kérdései lennének, írjon rám.

2016. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/151 anonim ***** válasza:
130-as, igen, nagyjából sikerült megfogalmaznod a dolog lényegét... :)
2017. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/151 anonim ***** válasza:
46%
Az a gond hogy nincs háttér hatalom iúgyis meg csinálják amit akarnak a politikusok többsége meg ha irányítják ki a f@$zt érdekli a te életed ettől nem fog változni és az elkövetkező 1-2 generációjé sem meg gondolj bele mindent mindenhol pontosan nem lehet irányítani legyen az bármilyen fejlet! Ha minden emberre jutna 5 masik világbeli lény még akkor sem tudnák ezt végre hajtani ott van a szabad akarat fogj egy dobó kockát ha páros wc-zel egyet ha páratlan vissza tartod mi lesz az eredmény...igen be fogsz csokizni szabad akarat :D
2017. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/151 anonim ***** válasza:
12%

Az egész világot a háttérhatalom irányítja, igen !


Az egész háttérhatalmat, pedig a gyíkemberek irányítják.

2017. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/151 anonim ***** válasza:
41%
Szerencse, hogy minket megvéd a fidesz!
2017. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/151 anonim válasza:
73%
De híres kérdés ez, jaj.
2018. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/151 anonim ***** válasza:
0%
Vannak nagy hatalmat kezukben tarto intezmenyek, amelyek elkepzelhetetlenul nagy befolyassal birnak, de ennek az ufologiahoz semmi koze
2018. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/151 anonim ***** válasza:
0%
francért emeled ki újra és újra B+!
2018. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/151 anonim ***** válasza:
24%

Azt gondolom ezen elméletek igazak de nem úgy hogy ezt gondolomra létrejött szekták teszik.Hogy mi most nagy ászok leszünk és le igázzuk az emberiséget mert mi kitaláltuk magunk a frankó módszert erre. Önmagában az emberek közt nem lehetne akkora eltérés és ellenséges irányzat hogy ilyen szinten becsapják,pusztítsák egymást és főleg magukat! Én a hibridizáció által történő irányítás és anunnaki (drákói,reptilián) elméletben hiszek. A filmek,dokumentációk,vallások,emberi beszámolókból. Amit mi magunk is látunk abból összeáll egy ilyen kép.


Leírom az elméletet amit én a leg hitelesebnek tartok


Én ha röviden leírnám ez a következő dolgok által történik.A leg lényegesebb a hibridizáció.Ennek lényege hogy az idegenek lelkei kompatibilisek legyenek más életformákba.Állatoknak,embereknek,idegeneknek egyaránt van tudatos lelke.Ez nem ma történik hanem az emberiség történelmében már rég megtörtént.A másik fontos dolog a halálunk után történő emlékezet törlés és programozás,Lebutított DNS.Ezek után jönnek a vallások,családban,társadalomban történő erős programozás,beleértve a média.Majd tovább mérgek,gyógyszerek. És az hogy folyamatosan küzdjünk valami ellen.Ez utóbbinak fizikailag és fejlődésileg és energia lecsapolásából is nagy szerepe van. Illetve a fejlődő idegrendszerben gyereknél ez különösen fontos a folyamatos streszben tartás ugyan is ez tönkreteszi a fejlődő idegrendszert! Rengeteg erősen programozott ember van aki ösztönösen gondolkodás nélkül végrehajt.Ők a családban és a társadalomban is kulcsfontoságuak.Az életet még aktív lelket tartalmozó ételek gyakorlatilag teljes kiiktatása.Nem sorolom tovább mert ember össze nem gyűjti ezeket a módszereket egymaga.


A kizsákmányolás módszerei ahogy én látom


Fizikai kizsákmányolás munkával.


Spirituális kizsákmányolás két lépcsőben (küldött energiákkal, és közös emberi tudat erejével létrehozott manifesztációkkal).Egy legyengített embertől a más emberek is képesek energiákat csapolni és azt tovább küldeni. Erősen kínzott álatok fogyasztásából származó további negatív energiabevitel.Fel fel bukkanak képeségeink mint jövőbelátás,gyógyító képességek,telepátia,testből való kilépés stb. De ezek minden eszközzel el vannak nyomva.


A demokrácia


Ez csak azért van hogy ne nyírjuk ki egyesével a vezetőinket irányítóinkat. Nyissátok ki a szemeteket ezeket a törvényeket mind az elit hozta.A kormánypárt,az ellenzék,a nagy hangadók akikre a média nagy hangsújt ad mint egy bagázs.De csak itt az gyakorin nézetek közbe a % ban hasznos válaszokat ad.Mi célt szolgál.Na meg a sok üres pocskondiázás észérvek helyett. Egy generált természet ellenes állapot. Hogy véletlen se alakuljon ki az hogy elinduljunk egy közös ösvényen a társalgás útján ,ami egy természetes ösztön! Több helyen olvastam ha látnánk pontosan mit csinálnak ösztönösen szó nélkül mi megölnénk őket.És még az írmagjukat is ki irtanánk a DNS ünkből!

2019. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!