Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mégiscsak az ezotéria az igaz...

Mégiscsak az ezotéria az igaz & a tudomány a téves elképzelés?

Figyelt kérdés

Mindannyian rájöttetek arra, hogy a világban valami baj van. Szerintem, maga az ezotéria az ami igazi és a fizika ami a helytelen.


Minden ember reálisan ezotérikus gondolkodással születik, míg az iskolában el nem rontják az embert, ezt nagy gondolkodók pl Einstein is kijeletette ! A lényeg, az hogy maga a spiritualitás, az hogy az ember azt kap vissza amit maga ad, azaz amit gondol és tesz az száll vissza rá és a jó elnyeri méltó jutalmát és fordítva valójában ezek az ősi filozófiák szerint működnek az univerzumok, ilyen maga a világ. Mint észrevettétek és az emberek látják, hogy a fizika nem teljesen támasztja ezt alá, magát az ezotériát, amelyben gondolkodnak az emberek és így igazítják a gondolkodásukat ha felnőnnek, de mi van, ha ez a "megbolondúlt" világ csak nálunk van így ?


Ez az univerzum lehet egy eleve elromlott univerzum, mely nem úgy működik ahogyan kellene, és ahogyan a többi univerzum működik. Mint egy elromlott mosógép mely bár a softwear az ember tudja mit kell tennie, ez az ezotéria, de maga a gép hardwear, azaz az univerzum nem úgy működik mert hibás, azaz a gombok nyomagatásával nem az tőrténik aminek kellene, ha jó lenne a készülék vagy semmisem tőrténik. Mi van ha az univerzum amelyben élünk más mint a többi univerzum, egy eleve hibásan működő "elromlott" univerzum ?


2012. nov. 6. 14:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"Mindannyian rájöttetek arra, hogy a világban valami baj van."

Igen, rájöttünk. Az ilyen hülye emberek a gond.


De nálam kapsz egy piros pontot, mert nem vagy tele helyesírási hibával. ;)

2012. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tele helyesírási hibákkal? Akkor te sem vagy túl nagy helyesíró :)


>megbolondúlt

>softwear

>hardwear

>tőrténik (2x)


Ezeken kívül 20-25 vesszőhiba, meg még néhány egyéb.

2012. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Én nem nevezném a kérdezőt ostobának és egyéb sértő jellemzővel sem illetném. Egyszerűen kíváncsi, jólelkű és még nincs sok tapasztalata. Üzenem neked kedves kérdező, hogy amit olvasol az interneten, vagy manapság már könyvben is, az attól, hogy szépen meg van fogalmazva és tényként közlik -> AZ ATTÓL MÉG NEM FELTÉTLENÜL IGAZ ÉS NINCSEN BIZONYÍTVA, ALÁTÁMASZTVA. Ha egy könyv hátuljában találsz hivatkozásjegyzéket, az már jó jel, ha nem, akkor mehet a kukába.

Kutatások eredményeinek, amiket a megfelelő követelmények szerint végeznek éveken át, na AZOKNAK HIHETSZ.

Az aurás hülyeségről, meg a gyerekek tisztánlátásáról már mindenki olvasott huszonötször. De tudod manapság már akármit lehet írni, anélkül, hogy szükségszerű lenne bármiféle valóságalap léte.

Az auráról annyit, hogy nekünk a suliban biofizika órán elmagyarázták, és a lényeg, hogy: NINCSEN auránk, és nem is lehet lefényképezni. Aki meg szabad szemmel lát valami hasonlót, annak is megvan az élettani magyarázata.

4-5 éves gyerekekről: nekem egész sok emlékkép maradt meg ebből az időszakból, például, hogy a furkó kakim úszik a kádban a folyó vízzel, de szellemekhez még hasonlót se láttam. Mivel velem nem történt ilyesmi, így másnak sem hiszem el. KAMU

Ilyen kijelentéseket sem tehetsz, hogy Einstein mondta. A hiteles forrásra (majd tanulod az egyetemen) mindig hivatkozni kell, hogy ez meg ez innen ered, ettől idézem. Nem írhatod majd oda, hogy: Einstein mondta -> hivatkozás:ezo.hu -> érted ugye?

Én értem, az Univerzumos elméletedet, csakhogy az a baj vele, hogy ELMÉLET. Mi a bizonyítékod rá?

A buddhisták pedig nem tudom, hová utaznak asztrál síkon, de azt tudom, hogy az elme nagy tervező és kivitelező.

Az élet pedig tényleg nem egyszerű és nekünk ez azért fáj ennyire, mert tudjuk, hogy lehetne százszor is könnyebb. Amikor kötelezővé tették az iskolába járást, nem olyan szándékkal tették, hogy manipulálható kis robotokat képezzenek, hanem, hogy a szerencsétlenje tudjon írni, olvasni és ne a kukiját rángassa a barlangban. De ez az egész később már átment valami többe és „káros” is lett, a hasznossága mellett.

Az még működött, hogy pl. egy orvos maga mellé fogadott egy fiút és átadta a tudását, így a fiú lett orvossá. A mai egyetemi képzések többsége katasztrófa.

Szerintem a világnak EGY vezetőre lennek szüksége, egyetlen egyre. Azért van ekkora káosz, mert sok kis hatalom létezik, és mindenki félti a megélhetését. Ha nem lenne pénz és mindenki megkapná a szükségleteihez szükséges napi ételt, feltételeket, akkor már 100 évig élne mindenki, nem lennének betegségek és a csúcstechnológia lenne ott mindenki otthonában. Amíg a kutatók antidepresszánsok kifejlesztésére pazarolják a tudásukat, addig a fejlődés is hátráltatva van.

2012. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Valoban, az ezoteria az alacsony IQ-val rendelkezok tudomanya :D
2013. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Senki sem tudhatja, lehet, hogy te látod jól a dolgokat. Nem célszerű viszont hangoztatni, mert hülyének néznek miatta. Akinek füle van, hallja, akinek szeme van, látja.
2013. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!