Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mégiscsak az ezotéria az igaz...

Mégiscsak az ezotéria az igaz & a tudomány a téves elképzelés?

Figyelt kérdés

Mindannyian rájöttetek arra, hogy a világban valami baj van. Szerintem, maga az ezotéria az ami igazi és a fizika ami a helytelen.


Minden ember reálisan ezotérikus gondolkodással születik, míg az iskolában el nem rontják az embert, ezt nagy gondolkodók pl Einstein is kijeletette ! A lényeg, az hogy maga a spiritualitás, az hogy az ember azt kap vissza amit maga ad, azaz amit gondol és tesz az száll vissza rá és a jó elnyeri méltó jutalmát és fordítva valójában ezek az ősi filozófiák szerint működnek az univerzumok, ilyen maga a világ. Mint észrevettétek és az emberek látják, hogy a fizika nem teljesen támasztja ezt alá, magát az ezotériát, amelyben gondolkodnak az emberek és így igazítják a gondolkodásukat ha felnőnnek, de mi van, ha ez a "megbolondúlt" világ csak nálunk van így ?


Ez az univerzum lehet egy eleve elromlott univerzum, mely nem úgy működik ahogyan kellene, és ahogyan a többi univerzum működik. Mint egy elromlott mosógép mely bár a softwear az ember tudja mit kell tennie, ez az ezotéria, de maga a gép hardwear, azaz az univerzum nem úgy működik mert hibás, azaz a gombok nyomagatásával nem az tőrténik aminek kellene, ha jó lenne a készülék vagy semmisem tőrténik. Mi van ha az univerzum amelyben élünk más mint a többi univerzum, egy eleve hibásan működő "elromlott" univerzum ?


2012. nov. 6. 14:55
1 2 3 4
 21/35 x) ***** válasza:
48%

Tudod mi a rossz? A hozzáállásod. A legkönnyebb dolog ráfogni mindenre hogy azért van mert sz@r a világ. Sokkal könnyebb mindig mást hibáztatni mint észrevenni hogy az igazi probléma veled van. Ha mindent ennyire negatívan látsz míg más képes boldogan élni az életét akkor nem gondolod hogy kicsit magadba kéne nézned?

Ettől függetlenül abban egyetértek hogy az iskola elbutítja az embereket. De nem úgy ahogy te leírtad. Tiszta emlékeim vannak 3-4 éves koromból, talán mert életem legrosszabb szakasza volt, és se aurát se szellemeket nem láttam. De az iskola ettől függetlenül a legjobb módszer arra hogy robotot csináljanak az emberből. A szülők 3-4 éves koráig arra nevelik a kisgyereket hogy mondja ki amit szeretne, csináljon meg egyedül dolgokat, mozogjon, legyen szabad és boldog. Aztán első nap az oviban megtanulja a legfontosabb szabályt ami ezentúl az egész életét végigkíséri: "ülj le és kuss". Az iskolában meg megtanul mások, és nem a saját elvárásainak megfelelni. Megtanulja hogy hiába nem érted, vagy nem érdekes hogy sosem fogod használni az életben, meg kell tanulni. Hazaér a suliból délután 2-3 körül, tanul 4-6-ig, 9-kor meg már mehet aludni hogy föl tudjon kelni reggel. Aztán egy manipulálható kis robottá válik.

De ettől te még idióta vagy.

2012. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%

"Mégiscsak az ezotéria az igaz & a tudomány a téves elképzelés?"


Nem, bennünk ez fel sem merül, és még agymosottak sem vagyunk. Barátkozz a gondolattal.

2012. nov. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

A fizika azt írja le meg a többi természettudomány, amit észlelünk, ez ideáig így van, ezzel egyetértek, csakhogy a többi normális univerzum nem eme törvények szerint működik, hanem azon törvények szerint, amiket ma az emberiség spirituális & ezotérikus törvényeknek fogad el & eleve így születik az ember, hogy ezek benne vannak a tudatalattijában, a transzcendentális I.Q-ban !


aZ Univerzumunk, ami ennek a sajátsága az, az hogy fals működést produkál, mint pl az elromlott mosógép vagy vírusos gépként hasonlíthatnám. Megnyomsz egy gombot és más tőrténik ami valójában a működése, eredeti programja miatt kellene lennie, másik gombnál meg semmi reakció sincsen. Ezt a hibás reakciókat foglalja össze a tudomány, de más normális világban ezek a dolgok nem így működnek mint itt ! Nem tudjátok, hogyan is kellene működnie, mert a gyermekkori valós gondolkodásotokat az iskola meg a szüleitek kiölték belőletek. azok akik magas spirituális szinten vannak és asztrálutaznak máés dimenziókba & síkokban, azok ugyanazt a lényeget fedezik fel újra mint kiskorukban, amivel mind megszülettünk !


Az UFÓS civilizációkban is spirituális törvények vannak, az összesben ! Csak itt nem, ez nem gondolkodtat el titeket ?


Einstein mondta, hogy az a sok tudomány elnyomja a tiszta gondolkodást. Éppen ezért meg egy beteg, hibás világ működésének a tudását, akarják ráerőltetni az emberekre, pedig csak gondolkodni kéne szabadon.

2012. nov. 7. 13:56
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a könnyedséget, ahogy figyelmen kívül hagyod a logika minden létező szabályát és elemi alkalmazását. Bárcsak mindenki ilyen felvilágosult lehetne!
2012. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem igazán értem hogy mire gondolsz. Szerinted a világegyetem feltérképezése, törvényeinek leírása rossz dolog? Az hogy az ember megismeri az univerzumot mért rontaná el azt?
2012. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ctrl+C + Ctrl+V-vel semmire nem mész Veronika...
2012. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 x) ***** válasza:
Ha elmondod nekem hogy honnan tudod milyen a többi univerzum esküszöm elveszlek feleségül. (Valószínűleg egy másik univerzumban ahol engedélyezett két nő házassága..)
2012. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
nem mennék hozzád x)-eske
2012. nov. 7. 20:28
 29/35 anonim ***** válasza:
Tőlem kapsz egy multiuniverzális garancionális pacsit ha eredeti idézetet, forrást hozol Einsteintől.
2012. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
36%

Én beérem azzal is, ha elmagyarázza nekem, hogyan kell valakit lenevelni...


Cserébe adok egy intergalaktikus hajbókoló lufiembert.


László jósnő

2012. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!