Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sajnálom...

Miért van az, hogy sajnálom azokat, akik hisznek az okultiizmosban?

Figyelt kérdés

Ha valami természetfeletti, vagy jóslás, vagy kézrátétes gyógyítás, vagy horoszkóp, vagy hasonló dologgal jön elő valaki, akkor úgy érzem, hogy onnan menekülnöm kell.

Minden porcikán tiltakozik az ilyen dolgokkal szemben.

Mások pedig jól megélnek belőle.

Azért kérdezem, mert most jelentkezett agy rokonom, hogy egy kéthetes iskolát végzett, és most látja, hogy sötét a mellkasom és kiűzi a betegséget belőlem, valami reikivel.



2012. okt. 31. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző hozzászoló.

Ne adj ötleteket a birkáknak mert a végén még tényként kezelik a feltételezésedet.

Rá ragasztják minden ezotériásra.....


És amugy engem érdekel az ezotéria(pontosabban a spiritualitás) és a tudomány is... Vagyis engem minden érdekel, meghalgatok minden nézőpontottt, utána nézek a végletekig :)

Szóval nekem azért van ezos részem is szóval itt megbukot az elméleted meg nem is :D


Én nem az olyan fajta vagyok aki mondjuk elkötelező hogy innentől szélsőséges leszek és elvakult módon csinálom ...

Mondhatni átláttok ezzen a beteg világon....



" bigottan vallásos emberek sem szeretnek vitatkozni klónozás, mesterséges intelligencia, idegen civilizációk,,

Engem nagyon is érdekel :)

Minden :)



Inkább azért csinálom mert én olyan embertől fogadnék el biztos választ aki végigjárta a spirituális gödröt meg a tudományos gödröt :)

Azért a tudományban is van pár dolog ami sántit.


pl.: az Őskor vagy nagyon régi időkről csak feltételezések vannak és azok nem tények.

pl.: kiderült hogy nem néró égete fel a várost...



...Miért nem akarják kitalálni hogy miket vagy kikel beszélt az életében..... itt dobom el az agyamat....

2012. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Okkultizmus

látod le tudom írni, de te rájöttél, hogy tulajdonképpen lenézésből nem írtam rendesen a nevét.

2012. nov. 2. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!