Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki alkalmazza a HO'OPONOP...

Van aki alkalmazza a HO'OPONOPONO módszert? (Szeretlek. Sajnálom. Kérlek, bocsáss meg! Köszönöm! )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Mire lehet használni(párkapcsolat,egészség,állás keresés...)

Van valakinek tapasztalata,hogy használ a módszer?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 29. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
adhk cannn kiscica hajrá ed meg a kutyát! hülyeségeket én is tudok irni:)
2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hupsz, azt lefelejtettem a kérdésemről,csak azok válaszoljanak, akik értik, hogy miről is van szó....
2011. aug. 29. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
azt tudom hogy ez egy kitalált hülyeség-.-
2011. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Az esettanulmanyok.hu oldalon hosszu oldalakat irtak rola, javaslom, hogy keress ra! (Forum - Beszelgetesek - Hooponopono, sorban ezekre klikkelve. De lehet, hogy Forum - Az agykontroll technikaja c. reszben van.)

Azt hiszem azt irjak, h mindenre lehet hasznalni, es hogy ök mikre, erre rengeteg szemelyes peladat olvashatsz!


En nem hasznalom, mert pl. a bocsass meg-gel nem ertek egyet (mert szerintem miert kene atvallalnom masok szemelyes döntesenek felelösseget), a sajnalom eleg negativ hangzasu es nem az en dolgomnak erzem meg ettöl, viszont a szeretlek az szerintem jo, mert a szeretet tenyleg csodakra kepes.

2011. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Meg a velemenyemhez: ha hagyunk egy negativ gondolatod "elhatalmasodni" magunkban, akkor az "felturbozza" magat. (Mas szavakkal több okori hiresseg is irt erröl, es azt hiszem Popper Peter is.) Ha tehat ilyen szituban a szeretleket mondogatod, es esetleg probalod erezni is, az biztos, hogy ezzel jo iranyt vesznek a gondolataid, de legalabbis jobbat, mintha a rosszat hagynad elhatalmasodni.

Amire pedig gondolsz, az hatarozza meg a következmenyeket, ami törtenni fog, ez ilyen egyszerü.

Ezt a versiket biztos ismered:

"VIGYÁZZ GONDOLATAIDRA, MERT AZOK SZABJÁK MEG SZAVAID!

VIGYÁZZ SZAVADIRA, MERT AZOK SZABJÁK MEG TETTEID!

VIGYÁZZ TETTEIDRE, MERT AZOK SZABJÁK MEG JELLEMED!

VIGYÁZZ JELLEMEDRE, MERT AZ SZABJA MEG SORSOD!"

ma 20:31

2011. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat. :-)

Igen ismerem a verset és nagyon tetszik. :-)

2011. aug. 29. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Sikerült? Kikerestem Neked, itt olvashatsz 15 oldalnyi hozzaszolast a hooponopono-hoz, benne rengeteg velemennyel:

[link]

Javaslom, az elejen kezd, hogy erthetöbb legyen, mert gyakran egyik a masikara valaszol.

2011. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm. :-)
2011. aug. 30. 19:31
 9/15 Solarian ***** válasza:
Én a SEEKN'DESTROY módszert alkalmazom.
2011. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Engem alapvetően megnyugtat ez a zene, végig gondolom, hogy miért hallgatom meg és utána megpróbálom megbeszélni magammal, hogy mi hogy működik, hogy kell lennie.
2011. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!