Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki alkalmazza a HO'OPONOP...

Van aki alkalmazza a HO'OPONOPONO módszert? (Szeretlek. Sajnálom. Kérlek, bocsáss meg! Köszönöm! )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Mire lehet használni(párkapcsolat,egészség,állás keresés...)

Van valakinek tapasztalata,hogy használ a módszer?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 29. 20:17
1 2
 11/15 Milus888 válasza:

Működik :)

Nem rég találtam ezt a kis videót: http://www.youtube.com/watch?v=kfTK60VE3sI&list=LLJHFx29heF_..

Annyira fülbemászó. Egész este hallgattam, még másnap is ,,dalolásztam,, Másnap annyi jó dolog ért. Szerencse szerencse hátán. Pénz, új ismeretségek, jó közérzet... Továbbra is használni fogom. :)

2013. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem használ, de kitartónak kell lenni és folyamatosan "csinálni" kell, kitartást hozzá :)
2014. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nehéz elmondani, hogy miért, de természetesen működik. Próbáltam erről beszélgetni nyitottabban gondolkodó emberkékkel, de ott már fennakadás van, hogy mindenért mi vagyunk a felelősek, ami velünk és körülöttünk történik. Pedig szerintem logikus. Ha ezt elfogadjuk, és az érzelmi szintünket pozitív irányba tereljük (minden cél nélkül, könnyedén és alázatosan), akkor menthetetlenül pozitív dolgok fognak visszaköszönni minden irányból. De ezt csak az értheti meg, aki már próbált azonosulni ezzel a gondolkodásmóddal.
2020. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2021. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azóta már megtaláltad, ha neked szól az az út. 2012. óta számtalan tréning volt, kiadtam jó pár magyar nyelvű könyvet, és írtam is, eddig kettőt. Aloha
2022. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!