Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fenéért írnak az ezotéria...

Mi a fenéért írnak az ezotéria rovatban olyan emberek, akik nem hisznek ezekben a dolgokban csak nagyképűen poénkodnak?

Figyelt kérdés
Aki itt kérdez az komolyan gondolja és aki itt válaszol normálisan az is, és az ilyenek tudják, hogy ez valóban létezik, és nem azért írunk ide, h viccelődjünk! Szal jó lenne ha az ilyen barmok maradnának a napi.... oldalán.. Köszönöm!!!!!!4 15/f
2012. aug. 11. 17:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Hali.Az ufos és természet felettisbe válaszoloktól elnézést kérek. sajn most is feltettem egy kérdést TÁ-ról meg ilyenekről, de sajn az első válasz az volt, hogy irány a mosomasamosodája.net... :) de azért köszi hogy rendesen irtok
2012. aug. 15. 10:11
 22/22 anonim ***** válasza:
Abban lelik élvezetüket hogy leszólnak másokat, és azt hiszik hogy poénosak. Azt vallják hogy csak segítebi próbálnak azokon akik elhülyültek, de nem azt írják hogy miért nem létezhet az adott dolog, hanem rögtön lehülyézik az illetőt. Én kicsit szkeptikus vagyok, kivsit meg inkàbb 'ezós' de nem bántom meg azokat akik nem egy véleményen vannak velem vagy nem hisznek abban amiben én.
2012. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!