Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fenéért írnak az ezotéria...

Mi a fenéért írnak az ezotéria rovatban olyan emberek, akik nem hisznek ezekben a dolgokban csak nagyképűen poénkodnak?

Figyelt kérdés
Aki itt kérdez az komolyan gondolja és aki itt válaszol normálisan az is, és az ilyenek tudják, hogy ez valóban létezik, és nem azért írunk ide, h viccelődjünk! Szal jó lenne ha az ilyen barmok maradnának a napi.... oldalán.. Köszönöm!!!!!!4 15/f
2012. aug. 11. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nincs jobb dolguk,ronda szüzek.Nem kellenek egy nőnek sem.Én sem hiszek ezekbe az ezotéria dolgokban de nem jövök ide trollkodni
2012. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 _Jessy_ ***** válasza:

1. Attól, hogy valaki nem hisz benne, véleménye még lehet.

2. Ha egy kérdés úgy kezdődik, hogy Mi volt ez... az azt jelenti, hogy a kérdező azért rakta ide, mert éppen ez a kategória foglalkozik a számára megmagyarázhatatlan dolgokkal. Nyílván más véleménye lesz az ezotériában hívőknek, és a szkeptikusoknak, de ennek ellenére nem gondolom, hogy rejtegetnie kellene a véleményét a válaszolónak.

Élő példa az UFO észlelések, ahol egy égi jelenségről az esetek 99%-ában derül ki, hogy az illető műholdat, vagy meteort látott...

2012. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
15 évesen te annyi mindent láthattál te Ezomágus.
2012. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
hahaha pacsi
2012. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekelne, hogy miben hiszel, ha utána nem fordulnál az első problémáddal olyan szakemberekhez és gépekhez, amik tudomány eredményeit használják. Ez viszont már baromi bosszantó így, hoyg a hülyeséget terjesztitek, de annyi eszetek nicns, hogy észrevegyétek a napi életben működő dolgokat, amik mellesleg elletnmondanak a baromságoknak.
2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Aki itt kérdez komolyan gondolja? Ezt ugye nem hiszed el? Kaptam olyan választ valakitől, egyik kérdésemnél, aki azzal szórakozik, hogy kamusztorikat talál ki, és felteszi a kérdést. Kíváncsi, hány embert tud besz*patni. Ennyit erről. És akkor higgye ezeket el mindenki, amikor napról napra egyre hihetetlenebb sztorikat tesztek fel? Egy ilyen válasz után 2x is meggondolom, kinek válaszoljak normálisan...
2012. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, kérdező.

De.

Egyrészt minek tizenötezer felkiáltójel?

Másrészt.

Szólásszabadság van, mindenki oda ír, ahova akar. Én személy szerint azért írok ide sokszor, mert eszméletlenül gyűlölöm a butaságot. És az itt, kérdéseit komolyan gondoló kérdezők nagy része az.


Szerinted normális az az ember, aki képes lenne elhagyni a barátját, csak mert NEM EGYEZIK AZ ASZCENDESÜK?

Szerinted normális az az ember, aki konzerveket gyűjt a pincéjében, mert december 21-én eljönnek a reptoidok?

2012. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Na jó. 1.köszi. Többiek. Már nem azért, h a szkeptikusnak nem lehet véleménye, DE az nem vélemény, h azért mert hje vagy, meg beszivtál, meg jót röhögtem.. És a gy&v sztem szabályzata világosan elmondja, h nem véleményt kell mondani, hanem választ.. Másrészt nem mindenki csinál ilyen baromságokat.Azt én is leoltanám meg minden ha kamu oldalt csinál meg minden baromságot.. De azért az esetek legnagyobb részében komoly kérdésről van szó..
2012. aug. 11. 19:23
 9/22 anonim ***** válasza:
Mert ők komolyan gondolják az UFO-st is komolyan gondolják de maga a kérdés komolytalan van igy más témában is!
2012. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De gondolj bele! Honnan a f*szból kéne tudnunk melyik kamu és melyik nem kamu?
2012. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!