Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fenéért írnak az ezotéria...

Mi a fenéért írnak az ezotéria rovatban olyan emberek, akik nem hisznek ezekben a dolgokban csak nagyképűen poénkodnak?

Figyelt kérdés
Aki itt kérdez az komolyan gondolja és aki itt válaszol normálisan az is, és az ilyenek tudják, hogy ez valóban létezik, és nem azért írunk ide, h viccelődjünk! Szal jó lenne ha az ilyen barmok maradnának a napi.... oldalán.. Köszönöm!!!!!!4 15/f
2012. aug. 11. 17:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utolsó 2.Rendben ez igaz.Csak az a baj és én főleg ezekre gondolok, h pl agykontrolnál nem is történeteket irnak, hanem kérdést vmi technikáról meg ilyenekről, és mégis mindegyikre hüje válasz van adva amiken lehet látni, h semmi kamu nincs benne.Nem ugy mint amit most olvastam, nem ezoba, h mennyi az idő.. lol Szóval értitek, h nem az olyanokkal van baj a sztorisokkal.. hanem aura, tudatos álom, ilyenek..semmi olyan nincs benne, amit csak hazugság lehet, ésaz ilyen kérdéseknél általábanolyat kérdeznek, aki pl tud tudatpsan álmodni, v lát aurát..
2012. aug. 11. 20:10
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, ha agykontrollnál járunk, ott még semmit nem válaszoltam meg, pedig 3. vagyok Ezo témakörbe... igen, elhiszem, hogy az nem kamu, de te is tudod, hogy pl. a "Természetfeletti lények", és "UFO észlelések" témákba mennyit lehet hazudni... én ezekre gondoltam, kamu kérdések címszó alatt...
2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
7%
Ezt én sem értem. Feltettem egy ezotériába illő, rendes kérdést, erre a válaszok 90%a leugatott, hogy én mennyire hülye vagyok, hogy hiszek ebben. Én sem írok ahhoz a témához , amihez nem értek, főleg olyanhoz, amiben nem hiszek.
2012. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Feibert! Ha reptoidokról, és plejádokról kérdezel, ne számíts normális válaszra! Mert ez végképp az a kategória, ami nagy marhaság!
2012. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Te katalin azt állitod léteznek a reptoidok hogy jönnek megölni minket meghogy te Hero vagy stb.. te szimplán bolond vagy (az agykontrolhoz sose irok mert abban van valóság alap) de Te katalin hülyeséget kérdeztél amit átraktak a humor kategoriába...!
2012. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3303741..


Gyanítom ez volt, ez hol normális kérdés?

2012. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amitől te nem hiszel bennük, nekem és még sok embernek valósak és hiszünk bennük. A kérdező fiatal kora ellenére jól látja a helyzetet, hogy nem mi vagyunk a hülyék, hanem azok akik olyan témákkal kapcsolatban írnak, amiben nem hisznek. Én sem megyek a vallás kategóriába szidni az embereket, ti se tegyétek az ezotéria kategóriában. Nem én vagyok rossz helyen, hanem ti.
2012. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni -lezárva a témát a részemről- de neked az agyad nincs a helyén, és remélem úgy jársz mint 404 és Waulberg Veronika.
2012. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És azt nem tudjuk a kedves kérdezőről, hisz-e a reptoidokban?
2012. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A reptoidok álruhás plejádok, jobb ha tisztában vagytok vele!!!
2012. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!