Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért irtózok a 6-os számtól?

Miért irtózok a 6-os számtól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ki nem állhatom a 6-os számot, például ha letöltési listán böngészek akkor a 6-os oldalakat(pl legyen az 6-16-26 és stb) kihagyom, ha ránézek az órára és látom, hogy 6-os van a végén azonnal elfordítom a fejem, multkor például mikor 36-zene volt a telefonomon inkább letöröltem egyet, hogy csak 35 legyen, és mostanában rászoktam arra is, hogy összeadom a többszámjegyű számokat, hogy 6-osre jön ki e a vége. Miért van ez? Mert már nem tudok parancsolni magamnak a mániámmá vált.

2012. aug. 5. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mitől alakulhatott ki, de ez egyfajta fóbia amit ha nem győzöl le vagy keresed meg az okát megkeseríti majd az életedet. Akár bele is örülhetsz az állandó 6-os szám keresésébe. Mikor kezdődött ez az egész?
2012. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a 666 a sátán száma!
2012. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 666 csak az arab számrendszer 3 tagja.Nincs semmi jelentősége.Ugyan olyan szám mint a 7,42 vagy -1222,8.
2012. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, benne van a Bibliában, ami pedig egy nagyon ősi írás, hogy az "az ő (a Sátáné) száma pedig 666. Ugyanitt van egy érdekes mondat arról hogy a sátán számát az embereknek majd fel kell írni a homlokukra vagy a kezükre, és akinek nincs felírva ez a szám, az majd "nem vehet részt a vevésben és az eladásban". Ha jobban belegondolsz, nem olyan nagy hihetetlenség. Most már a kutyák csippet fognak viselni, meglehet, mi leszünk a következő lépés. Végül is nem rossz, nem kell személyi igazolvány, sem bankkártya, ott lesz beültetve a számunk a kezünkön, és csak oda kell tartani a leolvasóhoz. Akinek meg nem lesz ilyen, az nem tud vásárolni.
2012. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Már nagyon rég, kb 1-1,5 éve.


A többi válaszolónak:

Lehet, hogy van benne valami ugyanis borzongok a 6-os számtól

2012. aug. 5. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
3mas, nem is gondoltam komolyan. A számok azok csak számok. A kérdezőnek, pedig biztos van valami rossz emléke, amit ehhez a számhoz köt.
2012. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, észrevetted, hogy a kérdésed időpontjában is van 6-os és a válaszod időpontjában is? :D Csak úgy szembetűnt, semmi jelentősége :)
2012. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, megint megtalálta 6-os szám! Gyorsan töröld a kérdést!
2012. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltalak én, a 66%os válaszoló!!! Muhahahaha!
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 toth.peter ***** válasza:
ha vallásos vagy akkor azért mert a hét a "tökéletes" szám és a hat pedig a sátán száma
2012. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!