Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én mi vagyok? Hogyan lehetsége...

Én mi vagyok? Hogyan lehetséges, hogy nyelvismeret nélkül is értek szavakat?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolgatom a tévét, az idegen nyelvű adok között vándorolva az első egy-két szót értem. Többet nem. Speckó laborban is voltam már, de csak hümmögtek. Nem olyanról van szó, hogy angol Jó reggelt, olasz szerelem, német tavasz stb. , amit nyelvtanulás nélkül is ismerhetek. Próbálták a világnyelveken kívül rétoromán, koreai, flamand, fárszi örmény és arab műsorokkal is. Nem tudom mennyi volt, de 90% körül teljesítettem. Viszont tényleg csak az első néhány szóval működött.
2012. jún. 22. 16:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, de tulajdonképpen a kérdést rontottam el. Valójában arra lennék kíváncsi, hogy valami hasonló dolog mással is előfordult, tud valami olyant, ami nem hétköznapi.

Az a fura számomra, hogy sorra kapom az olyan beírásokat ide, ami engem becsmérel. Fogyatékos vagyok, bolond vagyok, unatkozom, s hülyeségeket írok be stb.

Persze a reptoidot láttam, szellemmel találkoztam, ufó járt a lakásomba típusú dolgoknál megy az egyetértő bólogatás ezerrel.

2012. jún. 23. 11:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Ide butuska kamaszok irkálnak, már bocsánat, persze vannak kivételek, de éretlen válaszolóból sokkal több van. Azt hiszem, nem ez a fórum fog tudni neked választ adni.
2012. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!