Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Én mi vagyok? Hogyan lehetsége...

Én mi vagyok? Hogyan lehetséges, hogy nyelvismeret nélkül is értek szavakat?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolgatom a tévét, az idegen nyelvű adok között vándorolva az első egy-két szót értem. Többet nem. Speckó laborban is voltam már, de csak hümmögtek. Nem olyanról van szó, hogy angol Jó reggelt, olasz szerelem, német tavasz stb. , amit nyelvtanulás nélkül is ismerhetek. Próbálták a világnyelveken kívül rétoromán, koreai, flamand, fárszi örmény és arab műsorokkal is. Nem tudom mennyi volt, de 90% körül teljesítettem. Viszont tényleg csak az első néhány szóval működött.
2012. jún. 22. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ezt nem értem. Mi az, hogy csak első néhány szónál működött. Milyen laborban voltál? Mit vizsgáltak ott?
2012. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Valahogy így értendő:

Klikk

– Soha nem gondoltam volna, hogy a gyakorira írok. – mondja a hang a tévében.

Én ennyit értek: Soha nem…

Klikk

– A zárt osztályon a reptoidozóknak kell a hely. – így a műsorban.

Én ennyit értek: zárt

2012. jún. 22. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
honnan tudod, hogy helyesen "érted" azt a szót? lehet, hogy a hasadra ütsz, és azt mondod, te bizony azt értetted, hogy "zárt", de igaziból azt mondták, hogy fasírt. arra pedig én is kiváncsi lennék, hogy miféle laborban vizsgáltak téged :P
2012. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

igen, ez azt jelentene hogy 90%-osan le tudsz forditani barmilyen szot, illetve szopart, barmilyen nyelven, ha valtogatunk a csatornak(nyelvek) kozott


Hany kiserlet volt a teszt soran?

Ha nyelvvaltas utan mindig le tudod forditani az elso ket szot, akkor ezeket cserelgetve, egy adott nyelv szokeszletenek 90%-at tudned kene, es itt tobb nyelvrol is beszelunk ugye...

2012. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem én értem, hanem a tesztelők.

Nem nevezem meg a helyet, mert ha azt írom, hogy az Ulmi egyetem paranormális jelenségekkel foglalkozó osztályán (mindegy, létezik-e), akkor arra fogja valaki azt írni, hogy marhaság. Ha azt írom, hogy Zelebiusz Töhötöm magyar ufókutató laborjában, akkor arra.

2012. jún. 22. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Tirem tula kanalag.


Ez egy ősi nyelven van, na mit jelent ?

2012. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

"Nem nevezem meg a helyet,"



Józsi bácsinál.

2012. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

de magat a tesztet leirhatnad pontosan

hogyan, mennyi ideig zajlott stb, ahogy volt

az eredmenyt miert nem mondtak meg?

egyaltalan most igy ennyiben maradt a dolog?

hummentettek egyet, hogy hat erdekes, erdekes, koszonjuk hogy itt jart?

2012. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Két alkalommal voltam bent teszten, kb. fél óra volt az első, a második mindennel együtt 4-5 óra, ebből a kifejezett felismertetés kevesebb. EEG volt rajtam a második alkalommal. A megszokottól eltérő jeleket rögzítettek, de számomra is érthető dolgokat nem fogalmaztak meg, azon túlmenően, hogy valami van, de nem tudják mi.

Nem tévét használtak, hanem csak magnót, meg arab nyelven élő szót.

2012. jún. 22. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te mi vagy, saját magadnak kell feltárnod. Keress meg segítőket ez ügyben, látókat, angyalmédiumokat. Ők többet fognak tudni mondani, mint mi itt neked.
2012. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!