Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy meditáció...

Miért van az, hogy meditáció után először rosszkedvű és morcos vagyok, de utána már teljesen felfrissült?

Figyelt kérdés
A meditáció alatt lenyugszom, de amikor vége van, akkor elég mogorva tudok lenni. Nem szoktam senkit sem megsérteni, de kevésbé vagyok pozitív másokkal. Utána, ahogy ez elmúlik, minden rendben. Felfrissült vagyok, pozitív, optimista, és minden okés.

2012. márc. 6. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, furi. Nem lehet, hogy túl hirtelen fejezed be és gyorsan jössz vissza úgymond?
2012. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egyedül csinálom, hanem csoportosan. Van erre egy külön meditációs óra, és ott mondják, hogy hogyan kell csinálni.
2012. márc. 6. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Otthon nem szoktál meditálni? Ha magad vagy csak meditáció közben akkor is mogorva vagy?
2012. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktad utána fáradtnak, kótyagosnak érezni magad? Első voltam.
2012. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, inkább teljesen nyugis vagyok a meditáció alatt, majd egy kb. 5 perccel később már mogorva. Ilyenkor minden árt, mindenki hagyjon békén. Utána viszont kiegyensúlyozott, jókedvű vagyok.
2012. márc. 6. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól ébredsz fel? Közvetlenül utána jól érzed magad? Szerintem otthon, egyedül csináld.
2012. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!