Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik az a meditáció?

Melyik az a meditáció?

Figyelt kérdés
Amelyikkel akár úgy tűnik, hogy több órát esetleg napot aludtam?
2012. jan. 22. 15:41
 1/9 horrendas ambages ca ***** válasza:
Ez Incepció! Amúgy nemtudom.biztos kapsz rá majd választ.De attól még nemtudsz fenntmaradni több napot,ha ez a terv.Valamint 3-4 óra alatt sem tudsz 8órát aludni.Az agynak kell regenerálódni,majd ha még kicsit fejlődünk,pár generáció múlva már elég lessz pár óra alvás.
2012. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D álom világban élsz válaszoló. meg nem az agyad fárad el. .)
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. 0,5-1 órás meditációval valóban hasonló frissességet érhetsz mintha pár órát aludtál volna, de ez nem ugyanaz, és az alvást nem helyettesítí.

Egyébként bármelyik meditáció alkalmas erre, a tényleg az hogy tényleg meditáció legyen, ne relaxálás.

2012. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*lényeg
2012. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 horrendas ambages ca ***** válasza:
dehogy élek álomvilágban.=D
2012. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 horrendas ambages ca ***** válasza:
ja,most nézem,már hogyne az agy fáradna el? vagyis persze a többi testrész is,de most agyról van szó. Attól hogy folyamatosan dolgozik,még elfárad. PL.: ha fenntvagy 35-40 órát egy huzamban,már hallucinálsz,összefüggéstelenül beszélsz,stb.. ez minnd ennek köszönhető.No meg sok más egyéb is,de pontosíts,ha valami nemfelel meg. =D
2012. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) A rádióban hallottam egy beszélgetés kapcsán, hogy van ilyen meditáció. Persze szerintem sem helyettesíti az alvást, de akár mondjuk lehet abban az értelemben mondta, hogy energiával tölt fel.
2012. jan. 22. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam hogy nem a sejtek fáradnak el
2012. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 horrendas ambages ca ***** válasza:
nem is feltételeztem az ellenkezőjét
2012. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!