Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor meg kereszteltek ( pár...

Mikor meg kereszteltek ( pár hónapos voltam ) katolikus vallású, anyukámnak a pap azt mondta hogy kiválasztott vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Most leszek 13 éves. és egy csomó tervem van .

de nem akármilyen. mások azt hinnék hogy elmebeteg vagyok.

ezért nem mondom senkinek. nagyon furcsa gondolatok

jönnek be. senki nem hisz nekem . meséljek ?

de ezt senki nem hinné el nekem. mit tegyek ?

2011. júniusában kezdtem el érdeklődni az égiek és az angyalok után. de csak úgy jött magától hogy ez engem érdekel.olyan mintha ismerném a fentieket.

előtte semmi ilyenen nem gondolkoztam. Sőt eszembe se

jutott. Sok minden csak úgy bevillan a túlvilágról.


2012. febr. 22. 15:43
 161/176 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a gyerek (ha egyáltalán az!) nem szórakozgat és kuncog a válaszolókon, súlyos beteg. Nem pszichológusra, hanem pszichiáterre lenne szüksége, mielőbb. A skizofrénia legtöbbször a serdülőkor idején jelentkezik; jó lenne rá odafigyelni. Ismétlem: HA egyáltalán gyerek a kérdező és HA nem ugrasztja a GYK közönségét.

Volt ebben a hajmeresztő szófolyamban egy olyan mondat, ami talán mégis arra utal, hogy gyerek, aki ír. "Hiányzik az egyetlen szerettem: a lovacska". Akárki legyen a kérdező, serdülő vagy felnőtt, egészséges vagy beteg, ettől megrendültem. Szíven ütött.

2012. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/176 A kérdező kommentje:

normális vagyok. nem a diliházban a helyem.

nem tudok többet mondani. és a pap mondta.

mert kiválasztottak tényleg vannak. inkább

meg kellene engem érteni. mások miért nem olyanok

mint én. biztos hogy vannak a világon olyan emberek mint

én. remélem találok ilyet. mert biztos vannak.

én máshogy gondolkodom . soha nem fogjátok

azt érezni amit én érzek.

2012. márc. 22. 13:49
 163/176 A kérdező kommentje:

nem vagyok súlyos beteg, úgy érzem külön világban élek.

és nagyon jó dolog külön bolygón élni. persze én

máshogy gondolkodom. szerintem mindenki a saját világában

éljen. ha mindenkinek van egy bolygója az nem rossz.

én szeretek más lenni.

2012. márc. 22. 14:04
 164/176 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, kicsim. Másnak lenni egy dolog - betegnek lenni az egy másik. Tudom, hogy hiába mondom, mert te nem érzed magad annak és nem teszed meg, amit kérek. Azt, hogy szólj a szüleidnek: vigyenek el egy pszichiáterhez, csak egy beszélgetésre. Értelmes kislány vagy, jó volna, ha idejében segítséget kapnál. Ezek a fantáziálások túlmennek azon a határon, amely egy érzelmileg elhanyagolt serülő kislánynál még természetesek. Szeretném, ha amennyire lehet, problémamentes felnőtt válna belőled. Vedd rá a szüleidet, hogy menjetek orvoshoz idejében.
2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/176 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Utolsó előtti kommentedhez : Hál' az égnek hogy soha nem fogjuk azt érezni amit te ;) és: írj privit mondd meg a neved és h van e facebookod mert sztem jót tudnánk beszélni persze kedvesen :)
2012. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/176 anonim ***** válasza:
76%

Le foglak lombozni, de szinte már kötelezően elhangzott frázis ez, hogy Isten kiválasztottja a megkeresztelendő gyerek. :)

Lényeg az, hogy mind mindenki, akit megkereszteltek, kiválasztatott arra, hogy a Mennybe jusson és erényes élettel dicsőítse az Urat.

2012. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/176 anonim ***** válasza:
85%

Azt írtad, hogy neked jó terveid vannak, különleges tervek. Nem írod le hogy mik azok a tervek, de nem érted, hogy mi miért hülyézünk le téged. Azért, mert számunkra ismeretlenek ezek a tervek. Egyik tervedet sem írtad le, azért mert nem akarod hogy ellopják.

Bevillannak neked dolgok a túlvilágról, nekem a leírtak alapján annyi villant be, hogy az emberiséget el akarod törölni a Föld színéről, hogy csak a lovaiddal lehess.

Azt sem írod le, hogy mi történik mikor lerajzolsz valamit. Ilyenkor, valósággá válik?

Lehet hogy egy kiválasztott EMBER vagy, de attól még ember, vagyis a felsőbb erőket,- mint például Isteneket, Démonokat, Angyalokat nem irányíthatsz. Megidézheted őket, de hatalmad nincs felettük, mert ahhoz neked náluk feljebbvalónak kellene lenned. Márpedig ez a sorrend: vannak ugye az állatok (mint például a lovaid), a növények, amelyek felett mondhatjuk hogy uralkodik az ember, mert pusztítja is őket rendesen. Felettünk vannak az égiek: angyalok, démonok (felettük az arkangyalok, de az már másik téma) és végül Isten. Ebbe nem szólhatunk bele, és AZ EMBER NEM JÁTSZHAT ISTEN-SZEREPET.

Nézd, te csak egy (kiválasztott) lány vagy, akinek hiányoznak a lovai. De ha mindenképpen be akarod vonni a felsőbb erőket; imádkozz hozzájuk erőért, hogy visszaszerezhesd a lovaidat. Végülis ez is a terved nem?

Lefestem neked a képletet: tanulnod kell, hogy felvegyenek egy jobb iskolába, aztán megint, hogy egy még jobb egyetemre. tanulnod kell itt is, hogy legyen egy jól fizető állásod-ami fizet annyit, hogy megélj, és vagy visszakapd a lovad, vagy egy másikat vegyél. Ha megtetszik a meló, nyiss egy farmot vidéken, távol az emberektől-akikben már annyit csalódtál.

2012. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/176 anonim ***** válasza:
2012. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/176 anonim ***** válasza:

Nézd, itt sem támogatást, sem feloldozást nem kapsz.

Itt nincsenek hozzád hasonló megalomán, tömegpusztító kisdiktátorok.

Neked pszichiáter kell. Most.

Nem bántani akarlak, de olyan vagy, mint egy teljesen magába zárkózott armadillo: egy gömb, amin még csak tüskék sincsenek, c

2012. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/176 anonim ***** válasza:
40%

Facepalm


Nézd. Itt nem kapsz sem segítséget, sem elismerést, sem feloldozást.

Itt vannak az átlagtól eltérő gondolkodásúak, de nincs egyetlen megalomán, tömegpusztító kisdiktátor sem.


Neked pszichiáter kell.


Nem akarlak bántani, de úgy látom, súlyosan sérült, torzult vagy lelkileg. Olyan vagy, mint egy összegömbölyödött armadillo, aminek még tüskéi sincsenek: csak magadban fortyogsz, de hozzád nem férhet senki, és minél később kapsz segítséget, annál jobban felemészted magad, mígnem tényleg diliházba utalnak, mert egyszerűen szétesel.


Szükséged van olyan ember segítségére, akiben meg tudsz bízni, aki nem írta le magát a szemedben, mint a szüleid. Süt a reakcióidból a magány, a félelem. Keress az ismerősök, a családtagok közt ilyet, vagy keresd meg a sulipszichológust, könyvtárost, vagy bárkit, a lényeg, hogy legyen valaki, akire támaszkodhatsz, aki segíthet.


Ki kell nyílnod újra, és visszaszerezni az elveszett bizalmat.


Akármennyire is fáj, a lovat el kell felejtened. Nem azért lett eladva, hogy kitoljanak veled. Valószínűleg túl megterhelő volt a tartása anyagilag, ami azt jelenti, hogyha megtartottátok volna, nemcsak a ló, de ti is lassan éhen haltatok volna. Ezt te sem akarhatod.. úgyhogy engedd el.


És felejtsd el ezt a kiválasztott dolgot is. Olvastam a tervedet. Ez nem így működik.

Nem csak azért, mert embernél hatalmasabb lényekről van szó, hanem mert nálad nagyobb erők működnek globálisan, az emberiség közös akarata, és az őrző lények sem engednének ilyen beavatkozást, akkor sem, ha az elméleted működne. De az sem működőképes, csak egyetlen darabja mutat reményt a lehetőségre,de az sem a megfelelő módon lett megalkotva, így nem lenne eredménye.

A szellemteremtés viszont totálisan alkalmatlan a véghezvitelre, nemhogy a célokra, amiért tennéd.


Neked most nagyon észnél kell lenned.

2012. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!