Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor meg kereszteltek ( pár...

Mikor meg kereszteltek ( pár hónapos voltam ) katolikus vallású, anyukámnak a pap azt mondta hogy kiválasztott vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Most leszek 13 éves. és egy csomó tervem van .

de nem akármilyen. mások azt hinnék hogy elmebeteg vagyok.

ezért nem mondom senkinek. nagyon furcsa gondolatok

jönnek be. senki nem hisz nekem . meséljek ?

de ezt senki nem hinné el nekem. mit tegyek ?

2011. júniusában kezdtem el érdeklődni az égiek és az angyalok után. de csak úgy jött magától hogy ez engem érdekel.olyan mintha ismerném a fentieket.

előtte semmi ilyenen nem gondolkoztam. Sőt eszembe se

jutott. Sok minden csak úgy bevillan a túlvilágról.


2012. febr. 22. 15:43
 151/176 anonim ***** válasza:
84%
na, ha úgy vesszük, akkor én még nevezetesebb napon születtem: 12.21.-én :P gyűljetek inkább körém légyszi :D
2012. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/176 anonim ***** válasza:
78%

Behódolunk Szent utolsó válaszoló ;) Kedves kérdező ahhoz h te szent lehess kell még edzened picurit :D de annyit hogy előbb beleőrülsz minthogy kapcsolatba lépj a fent említett élőlényekkel :) figyu picinyem te sugárfertőzött vagy? :D

12/L

2012. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/176 anonim ***** válasza:
74%
Lehet Fukishimából jött:D
2012. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/176 anonim ***** válasza:
59%

Drága kis szörnyszülött vagy mi a franc vagy te!

Rádférne egy jó alapos fejbelövés ;) De most komolyan az ilyeneket irtani kell......Térj Már észhez!!

Szerintem téged az ufók irányítanak.....nincs más megoldás.....sajnálom...:/ XDD

2012. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/176 anonim ***** válasza:
3%
hogy ti mekkora bunkók vagytok "kedves " kommentelők... Ahejett, hogy segítenétek neki gúnyoljátok őt. Azt sem tudjátok, hogy milyen körülmények között nőtt fel, meg milyen körülmények között van most... De tinektek persze mindegyikőtöknek minimum 30.ezer ft-os telefon, a plazma tv stb.... Szóval úgy gondolom, hogy már igazán befoghatnátok!!!!
2012. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/176 Hagenti ***** válasza:
nokia lumia 800:P.De plazmám nincs:(
2012. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/176 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, na ez már tényleg az emberiség legalja. 13 évesen ne akarj már itt ilyen látszat komolyságot meg 'hű de felnőtt vagyok' dolgot elhitetni mindenkivel, mert NEM MEGY NEM VESZED ÉSZRE?! Csak egy kis gyökér vagy aki azt hiszi hogy ő a világmindenség felett áll. Hát nem. Majd felnőttkorodra rájössz, mekkora ökörséget gondolsz, vagy nem és bekerülsz a diliházba. Ha továbbra is így gondolkodsz, akkor remélem egész életedben egy kis szobában fogsz üldögélni és elhiszed majd hogy NEM VAGY KIVÁLASZTOTT, főleg nem 13 évesen. Az meg tuti nem igaz, hogy a pap ezt mondta, mégis honnan a fenéből jöttél rá?

Menj inkább a büdös lovaddal a sárgaházba.

2012. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/176 Hagenti ***** válasza:
94%
Utsónál a pont!!!!!
2012. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/176 anonim ***** válasza:
31%
vagy talán a Csillag születikben lenne a helyed :D ott megmutathatnád mit is tudsz
2012. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/176 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy kiválasztott, csak megszállt téged az eddig reptoidok közt terjedő, már-már emberekre is halálos Reptadin vírus. Nincs szerencséd, az embereknek erre nincs megoldásuk.
2012. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!