Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ufók? :D Kiválasztott vagyok:D

Ufók? :D Kiválasztott vagyok:D

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy új baráti társasággal és felfedezték az anyajegyeimet a vállamon.

Egyenes szárú háromszögben helyezkednek el és az alapon mindkét csúcsnál 2-2anyajegy helyezkedik el egyenlő távolságra.Ha összekötném őket egy vonallal csiszolt gyémánt körvonalára hasonlít.

Ugyan ilyen alakzat van még , csak azok a másik vállamon -bárányhimlőből visszamaradt hegek.

Teljesen egyforma a 2 oldal.Ezek a hülyék meg állandóan ufós jelölésekkel traktálnak....szerintetek?


2011. aug. 2. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen, hogy így össze lehet kötni az anyajegyeid, de mindenképpen érdekes :D
2011. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bal kézfejemen volt egy egyenlő szárú háromszög három csúcsa egy-egy-egy piros pöttyben. Akkor egyesek állították, h kiválasztott vagyok és majd elvisznek. :D Azóta már elmúlt a kezemről és még mindig itt vagyok...
2011. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
barátnőmnek egy göncölszekér alakzat van az arcán, csak neki anyajegy. amúgy nem lehet észrevenni, de ha oldalra fordul, akkor igen. :D
2011. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem az egyik kezemtől a másikig összekötnék az anyajegyeimet nekem is egy göncöl szekér jönne ki.
2011. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is Göncölszekér van a mellkasomon. szerintem véletlen
2011. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem, te nem lehetsz a kiválasztott, mert az én vagyok, sajnálom.
2011. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt mindeki a kiválasztott :)
2011. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mesélhetnél (akár itt, akár privátban) azokról az UFÓs jelölésekről, amikkel a haverjaid traktálnak, kíváncsivá tettél. Egyébként nekem is vannak olyan anyajegyeim, amik egyenlő szárú 3szöget alkothatnak, ha összekötöm őket.

Az, hogy elvisznek, tényleg nem hülyeség, szívesen beszélgetnék a haverjaiddal is.

2011. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm... itt mindenki ufó :D a göncölszekeresek meg sokadik generációsok itt a földön, és a jel arra emlékezteti őket, hogy ne feledjék honnan jöttek az őseik:D Ezt nem én találtam ki, ez volt rá a válasz az ismerősöktől.Nekem dupla a háromszöges anyajegyem és abból van 2, egy nagyobb, meg egy kisebb a vállaimon.Szóval ha jönnek jöjjenek, csak ne bántsanak:D
2011. aug. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!