Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is az ufók az...

Szerintetek is az ufók az okai a nagy fejlődésnek?

Figyelt kérdés

évezredeken keresztül jóformán sötétségben éltünk, semmi nagy felfedezés nem történt.

aztán most az elmúlt században hírtelen feltaláltak egy csomó dolgot, olyanokat, amit elkezdeni magától nem tudott volna az ember (szerintem).


2010. dec. 11. 02:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Szerinted, és itt a hangsúly. Nem fogok itten prédikálni, hogy ne legyél buta, de ha az úgy történt volna, ahogy te elképzeled, akkor erre egyértelmű bizonyíték is létezne. Szemeteltek volna, stb... Persze majd jönnek a fogyatékosok és megmondják, hogy a kormány eltitkolja. :)
2010. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Én nem értem, hogy az ufók (azonosítatlan repülő objektumok) hogyan befolyásolnák a fejlődést.


Samu felnéz az égre, lát valamit, amiről nem tudja micsoda, és hirtelen feltalálja a tüzet? Vagy a gőzmozdonyt?

2010. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát ez kész... :D
2010. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél elő egy törikönyvet és lapozgasd.
2010. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy a véleményedet nem alapozod tényekre, köszönő viszonyban sincs a valósággal, és ehelyett inkább buta fantazmagóriákba menekülsz, pedig olvasni meg művelődni hasznosabb volna.
2010. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Na álljunk csak meg egy szóra! Aki nem hisz bennük, az hülyeségeket ne írjon. És amit most én itt lefogok írni kövezzetek meg,nevezzetek agyalágyúlt hülyének, vagy égessetek el máglyán, ha úgy tetszik. Akikkel én kapcsolatban vagyok lézerrel gyógyítanak, a saját tapasztalatom, és szememmel láttam, milyen szalagszerűen folytatnak műtéteket Földi embereken. Ők a lézersebészek! Nekem is lézerrel mentették meg a szemem világát kb 10 évvel ezelőtt. Tehát a lézert is ők hozták le, vagyis átadták ezt a tudást nekünk. Nektek, akik itt piszkálódnak fogalmatok nincs arról, hogy ott fent mi folyik.
2010. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nahát, ez még igaz is lehet!


Akikkel én kapcsolatban vagyok, azok meg - képzeljétek! - autómobilon közlekednek. Sebesebben a szélnél is! A saját szemeimmel láttam. Ők az automobiloidok. Tőlük is kaptunk egy halom tudást, úgy ám! De tökre komolyan.


De sokan ezt sem fogják elhinni, tudom...

2010. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

én azt mondom ihlet, sugallat, inspiráció, amiket magából az univerzum szaktudástárából nyertek ki a felfedezők...szó szerint csak az eszükbe pattant a megoldás.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Már csak a Az elrobaltok az UFOk, és megerőszakoltak, meg kisérleteket végeztek rajtam" történet hiányzik.
2010. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igen is az Ufók felelősek minden fejlődésért. Még az őskorban lennénk, ha Vértesszőlősi Sámuel nem látta volna meg az "azonosíthatatlan repülő objektumot". Ránézett és tudta, hogy 'apám itt lesz a nagy fejlődés'! ÁÁÁ,.... aki kiír egy kérdést először tegye tisztába a fogalmakat!
2010. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!