Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is az ufók az...

Szerintetek is az ufók az okai a nagy fejlődésnek?

Figyelt kérdés

évezredeken keresztül jóformán sötétségben éltünk, semmi nagy felfedezés nem történt.

aztán most az elmúlt században hírtelen feltaláltak egy csomó dolgot, olyanokat, amit elkezdeni magától nem tudott volna az ember (szerintem).


2010. dec. 11. 02:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Tök jó hogy az ember így lebecsüli magát,mert magától is fölfedezett mindent.Piramisokat is emberek épitették 50 év alatt
2010. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az emberrel az a baj, egoista egy lény. Elképzeli, hogy magától ér el mindent, külső segítség nélkül, így felsőbbségi tudata van. Mondom én ezt szkeptikusként, úgy, ogy nem teszek hitet semmiben. Viszont érdemes utánakeresni egyházi képeknek például. Megannyi rejtett utalás van bennük, vegyük csak ezt a képet:

[link]


Gondolnád, hogy 1600-ban került megfestésre? Az akkori technikai szinten még elképzelni sem tudtak volna hasonlót, mégis ott virít a képen. Az elmúl 100 év fejlődése pedig magáért beszélt. Sokáig csak a sötétségben tapogatóztunk, és hirtelen akkorát ugrottunk előre, ami az akkori tudásszintet nézve nem indokolt.


Lehetséges, hogy egy idegen faj önként segített. Gondolom én ezt azért: mivel egy lezuhant UFO-t hiába vizsgáltak volna át a kutatók, a technikai különbség annyira nagy, hogy értelmezni sem tudták volna a szerkezetet. Hozzáteszem: szkeptikus vagyok, nem hiszek semmiben, de egoista gondolatnak tartom a gondolatot: csak mi éljünk a végtelen nagy világban. Komolyan az effajta hozzáállás olyan mint a geocentrikus világkép. Aki pedig mást mondott üldözték, pedig lám: később nekik lett igazuk. A Föld nem a világ közepe, és párhuzamot vonva a kettő között: nemcsak a Föld adhat életet.

2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

12.57:

Más dolog azt gondolni, hogy létezik a Földön kívül élet, és más azt hinni, hogy rögtön ide is jöttek segíteni..

2010. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hagyd, az ilyen emberektől felesleges elvárni, hogy szöveget értelmezzen. Csak azt nem tudom azzal a festménnyel most mi is a baj? :) Várj kitalálom! AZ EGY SZONDA!!!?:ASDMSDA?ASD:?SAD
2010. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13:12 Már elnézést, szöveget értelmezni tudok, a képet érdekességként linkeltem be, azzal pedig, hogy össze-vissza gépelsz csak magadat járatod le.
2010. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Sokáig csak a sötétségben tapogatóztunk, és hirtelen akkorát ugrottunk előre, ami az akkori tudásszintet nézve nem indokolt."

bennem is ezmiatt vetődött fel a gondolat. ezért nem kell lehülyézni, nem mondom hogy ebben hiszek. csak mindenképp érdekes, hogy hol volt a fejlődés évezredeken keresztül.

2010. dec. 11. 15:42
 17/26 Cirmos kandúr ***** válasza:

Szerintem is van benne valami.Például kb 10-15 éve van mobiltelefon. Kezdetben még 1 szín volt benne, a zöld meg persze a betűk és csak telefonálni lehetett vele. 10 év után pedig már éríntőképernyős mobilok vannak amit pár éve el se tudtunk képzelni. Én már kíváncsian várom mi lesz a telefon következő generációja, de az tuti, hogy olyan lesz amit most még el sem tudunk képzelni.

Jah és a furcsaság az, hogy magát a telefont 1876-ban vagyis több mint 100 éve találták fel és kb 100 évig szinte semmi fejlődés nem volt benne, most meg pár év alatt annyit fejlődött, hogy szerintem igazából talán a következő évszázadban tartanánk itt.

2010. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"csak mindenképp érdekes, hogy hol volt a fejlődés évezredeken keresztül."


Ott volt. Csak ismerni kell a történelmet és a tudománytörténetet, és érteni is kell. Nem kell ahhoz semmiféle marhaságot feltételezni, hogy megértse ezt az ember, a tanulás is megteszi.

2010. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen, a mostanában felgyorsult fejlődésnek, és az elképesztő új találmányoknak a kozmikus lények az igazi létrehozói. Vagyis ezek már csak nálunk újak, és nálunk találmányok, mert ők már használják ezeket. A sokat tudó miniatűr kütyük, és maneger kellékek.
2011. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A lehetetlen néha igaz.
2011. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!