Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánisták. Miért viselkedtek...

Sátánisták. Miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Látok mostanába elég sok hozzászólást olyan emberektől, akik sátánistáknak nevezik magukat. Szidják az összes többi vallást meg ideológiát, alaptalanul állítanak hülyeségeket, gyűlöletre és fanatizmusra építik a világképüket, és néhol még egymást is támadják, merthogy a másik az divatsátánista.


Nem veszitek észre magatokat? Durván támadjátok a keresztény egyházat, pedig ugyanolyanok vagytok, mint ők, ha nem rosszabbak. Olvastam az oldalakat, amiket nagyon lelkesen ajánlotok és az ott leírtak pedig egyáltalán nem tükrözik a ti infantilis magatartásotokat. Hívhatnátok magatokat simán "Sátán tanúinak".


Mit akartok elérni ezzel? Miért nem tudtok kussban ülni és a saját vallásotokkal foglalkozni, ahelyett, hogy folyton a másik fölött ítélkeznétek?


2011. aug. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Elvileg menyasszonyom van, de tegnap óta kicsit máshogy áll a helyzet.

Tudom hogy fake kérdés de túl zaklatott vagyok most hogy ne válaszoljak rá.:)

2011. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
:D pont tegnap óta :D akkor jó időben jelentkeztem :$
2011. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni a kérdést, valami baj lehet a linkkel. Annyit látok a linkből hogy nekem szól szóval nyugodtan írhatsz privátot is mint mindenki.:)
2011. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nekem továbbra is csak gyk-t nyit meg a link konkrét kérdés nélkül.
2011. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak a kezed kértem meg, vagyis inkább kérdeztem meg, hogy lehetek-e a feleséged, ami a gyik-eseknek nem volt egyértelmű kérdés, így törölték azt. Tuskó barmok! Barátnőddel hogy vagytok most? Van kedved ismizni?
2011. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
A feleségem? De még csak nem is láttál, nem is ismersz, nem túlzás ez egy kicsit? Nem szeretnék többet offolni ide a magánéletemről, kérlek írj privátot.
2011. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ment a privát! ;)
2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 ROUGE77 ***** válasza:

A keresztények miért terjesztenek negatívumokat nem csak a sátánizmusról de a keleti vallásokról is?

Ugyan ez igaz a jehovákra is.

Sőt más szemében a szálkát meglátják a sajátjukban a gerendát nem..

Amig ezek terjesztik a téveszméket addig ne csodálkozz ha megkapjátok a választ az igazságról.

Senkire nem erőltetünk semmit ellentétben a jehovák zaklatják az embereket.

Azért nem türjűk a megnyilvánulásokat mert el kell gondolkoznotok és elvonatkoztatni attól amit belétek plántáltak.

Gondolj csak bele ha pl rólad pletykát terjesztenek amit mindenki elhísz akkor az érdeklödő értelmes emberek előtt hallgatsz ? vagy elmondod az igazságot abban bízva,hogy megfog ismerni és nem a pletykának ad hitelt utána?

2012. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!