Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánisták. Miért viselkedtek...

Sátánisták. Miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Látok mostanába elég sok hozzászólást olyan emberektől, akik sátánistáknak nevezik magukat. Szidják az összes többi vallást meg ideológiát, alaptalanul állítanak hülyeségeket, gyűlöletre és fanatizmusra építik a világképüket, és néhol még egymást is támadják, merthogy a másik az divatsátánista.


Nem veszitek észre magatokat? Durván támadjátok a keresztény egyházat, pedig ugyanolyanok vagytok, mint ők, ha nem rosszabbak. Olvastam az oldalakat, amiket nagyon lelkesen ajánlotok és az ott leírtak pedig egyáltalán nem tükrözik a ti infantilis magatartásotokat. Hívhatnátok magatokat simán "Sátán tanúinak".


Mit akartok elérni ezzel? Miért nem tudtok kussban ülni és a saját vallásotokkal foglalkozni, ahelyett, hogy folyton a másik fölött ítélkeznétek?


2011. aug. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a fórumnak a 90%-át törölni kéne...Fisz Fisz...Amíg Fisz nem akar ártani senkinek, sőt még segíteni is próbál, nem kell lehordani. Megalkotott magának, egy hitet, maroknyi egyéb emberrel. Hite pedig nem az ok nélküli pusztításról szól, nem értem teljesen, akárhogyan is próbálom, de amiben mindenképp egyetértek, az az, hogy nem hallgat meg másokat, viszont elvárja, hogy hallgassanak rá. Ha nem tetszik, ne figyelj oda...De különben is...mégis mit számít...?
2011. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
áhh...Moderátor WANTED!!!
2011. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
n ezt nem így tudom. Meghallgatom a másikat és utána egyeztetünk hogy mivel értek vele egyet, ennyi.
2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Én*
2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

azt le kell szögezni, hogy mindenki a tapasztalatai alapján választja meg a maga vallását. mert mindenki hisz valamiben, legfeljebb nem vallásnak nevezi azt. de függetlenül ezektől, egyértelmű, hogy gonosznak sokkal könnyebb lenni, mint jónak. mert ha jó vagy, úgy szabályokhoz vagy kötve, de ha gonosz, akkor nincsenek szabályok, ha vannak is, azokat lelkiismeret nélkül át lehet hágni. a jó mindig harcol a rossz ellen, mint ahogy a fény a sötét ellen. mindennek meg van a maga ellentettje, mindennek van pozitív és negatív oldala. de akárhogyan is, függetlenül attól, hogy keresztény, zsidó, buddhista, muzulmán, ateista, sátánista vagy mit tudom én, lehet bármi, a tagadás mindig ott lesz az emberben, addig, amíg meg nem érti azt, amit keres.

igen divat az ördöggel lepaktálni, főleg a fiatalok körében, addig amíg keresik önmagukat. szidni, elítélni és elutasítani, az élvezetet hajszolni és habzsolni... hogy miért? ez itt pl egy tökéletes válasz: http://www.youtube.com/watch?v=KS0rq7NV5Vo

2011. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, az hogy mi jó s mi rossz telesen relatív. Például a sötét és tömeggyilkos judeo-keresztény isten karaktere szerinted jó, ámbár szerintem az határozottan gonosz.
2011. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
nem konkretizáltam a jót vagy rosszat, ne forgasd ki a szavaim Fisz.
2011. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Én nem egészen így látom. A fény miért harcolna a sötéstség ellen? Szerinted egyik nélkül létezhet a másik?
2011. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
nem, nem létezhet, leírtam, hogy mindennek meg van a maga ellentettje. de tényleg rosszul látod vagy értelmezed, mert nem konkretizáltam sem konkretizálok.
2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
69%

Miből gondolod hogy a sötétség ellentéte a fénynek? A fény miért nem lehet csak önmagában, miért kell neki ez az ellentét pár? Ez a dualisztikus világszemlélet csak szűklátókörűség.


Ahogy maga Beelzebub Nagyúr is tanította:


"A sötétség fény, csak kifordítva."


Nem kell ellentéteket keresni, a dolgok önmagukban is létezhetnek.

2011. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!