Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánisták. Miért viselkedtek...

Sátánisták. Miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Látok mostanába elég sok hozzászólást olyan emberektől, akik sátánistáknak nevezik magukat. Szidják az összes többi vallást meg ideológiát, alaptalanul állítanak hülyeségeket, gyűlöletre és fanatizmusra építik a világképüket, és néhol még egymást is támadják, merthogy a másik az divatsátánista.


Nem veszitek észre magatokat? Durván támadjátok a keresztény egyházat, pedig ugyanolyanok vagytok, mint ők, ha nem rosszabbak. Olvastam az oldalakat, amiket nagyon lelkesen ajánlotok és az ott leírtak pedig egyáltalán nem tükrözik a ti infantilis magatartásotokat. Hívhatnátok magatokat simán "Sátán tanúinak".


Mit akartok elérni ezzel? Miért nem tudtok kussban ülni és a saját vallásotokkal foglalkozni, ahelyett, hogy folyton a másik fölött ítélkeznétek?


2011. aug. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Bármelyik vallásos emberre ezt el lehetne mondani!
2011. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%

Miért? Talán azért mert nem akarjuk hogy a judeo-keresztények által terjengő szemét legyen mindenhol és hogy az emberek valós képet kapjanak a Sátánizmusról?


"Sátán tanúi?" Hát ez érdekes, láttál már Sátánistát az ajtód előtt ahogyan zaklatni próbál valamivel ami téged nem érdekel? Kétlem. Ez a fórum eléggé látogatott így ha felmerül egy kérdés a Sátánizmussal kapcsolatban könnyen eloszlathatjuk a kételyeket.


A keresztényekkel kapcsoltban pedig ahogy Maxine Dietrich Főpapnő is mondta "Itt nincs helye toleranciának!" ők se tolerálnak minket, mi se őket.


Gyűlöletre nem épít senki semmit, minden érzelemnek ugyanolyan fontos szerepe van az életünkben mint a többinek, mi nem emelünk vagy zárunk ki egyet sem mert az komoly pszichikai problémákhoz vezetne.


Továbbá amíg felettünk ítélkeznek, míg rólunk alkotnak hozzá nemértők véleményt addig itt leszünk tisztába tenni a dolgokat.

2011. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
78%

Az első válaszadónak igaza van.


Nehogy azt hidd, hogy a többi vallás más. A leírásodat simán rá lehetne húzni más ideológiákra és más vallásokra is. Levezetem neked a kereszténység példáján keresztül, a kérdésedben úgyis azt hoztad fel:


"Durván támadjátok a keresztény egyházat, pedig ugyanolyanok vagytok, mint ők, ha nem rosszabbak." - Hát igen, a kereszténység története sem éppen folttalan, a keresztes háborúkban és az eretnek üldözésekben elég sokan meghaltak. Ehhez vegyük hozzá a boszorkányüldözéseket. Most akkor nézzük a sátánistákat... én nem hallottam náluk ilyen kaliberű üldözésekről vagy vérfürdőkről.


A kereszténység ugyanúgy szidja az összes többi vallást - mindenki, aki mást hisz, az szerintük pokolra jut, ezért a sajátjukat kell másokra erőltetni, mert az tuti, hogy helyes.


És akkor tegyük fel a kérdést: a keresztények miért nem tudnak kussban ülni és a saját vallásukkal foglalkozni? A válasz: mert vallásszabadság van.

2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként pedig ha nem közvetlen Sátánizmusról volt szó, már nem egy embernek segítettem mágiával kapcsolatban vagy magával mágiával, én ezt nem nevezném gyűlöletnek.
2011. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
84%

Én ismerek sátánistákat, de ők nem szokták nyilvánosan szidni a többi vallást. :/

Szerintem az ilyenek nem igazi sátánisták...Ezek csak azt HISZIK, hogy ők azok, pedig csak bemocskolják az igaziakat! De hát mit lehet tenni, mindenhol vannak ilyenek.

2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
55%
A vallásunkat elnyomják, akik nem harcolnak érte azok ne is nevezzék magukat Sátán Atyám gyermekének. Maga Sátán mondta hogy aki nem tesz semmit, azért Ő sem fog semmit tenni.
2011. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
63%

[link]


egyébként meg ne érdekeljen ki mit mond

érezd magad jól úgy ahogy te szeretnéd

és ha mondjuk piszkál hagy figyelmen kívül

nem vagyok sátánista, hiába is hiszed

ateista vagyok

és a kereszténységet elítéltem, hogy miért is az az én dolgom, de hidd el van rá okom, nem csak azért, mert egyszer bal lábbal keltem fel

egyébként meg többet ártottak nekem a vallásos emberek, mint a nem vallásosak (nem ezért ítélem el őket)

egyébként meg te is leülhetnél, tudod okos enged...

amúgy meg annak mondom akit érdekel:

ne állj le idiótákkal vitázni, lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal

nem a szavai vagy a tettei tesznek azzá akik vagyunk, hanem a tetteink, vagy azok hiánya

engem nem zavar, ha piszkálnak mert nem követek se vallást, se ideológiát

amúgy a kereszténység mint a legtöbb vallás az ember ,, szükségletre épít" ez azt jelenti kell valami misztikum, meg a csordaszellem és ez kihozza az emberekből az ősi formát, ezáltal irányíthatóbbá válnak, ha ezt megspékeljük félelemmel jobban irányítható lesz az ember

(eddigi tapasztalataim ezt mutatták)

amúgy kedves kérdező azt csinálod mint ők

szerintem ... le és kész

megspórolsz magadnak egy vitát és fejfájást meg még egy pár dolgot

2011. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
61%
Jesszusom ember te nem vagy komplett ! Szerencsére én olyan neveltetést kaptam a szüleimtől hogy nem vagyok vallásos és ezért én rettentően becsülöm őket ! Sajnos az is hozzám társult hogy nagyon hüly.éknek és tudatlanoknak nézek a vallásos embereket ! Lehetséges hogy ezért vagyok történelem szakon :) ! Szerintem az egész vallás baromság és nem létező dolgokkal ámítja az embereket . Na most átkozhatsz de leírom neked a véleményemet ! Én azt gondolom hogy nem józan sem épp elméjű ember nem találhatta ki ezt az egészet ! Valami betegsége biztos lehet aki kitalálta ezt az egészet hogy létezik isten (amúgy közlöm veled hogy azért találták ki a vallást hogy a szegények a középkorban ne háborogjanak és a vallás arra szolgál hogy fizessenek a királynak ez a töri könyvben feketén fehéren le van írva látszik hogy elő nem vetted ) . Ja és egy kis kitérő te biztos katolikus vagy akkor te honnan tudod hogy nem igaz például a görög több istenhit ?? Láttad netán istent és onnan tudod hogy az nem Zeusz lenne ?? Visszatérve a mondandómhoz ha én azt állítom neked hogy én vagyok az isten fia akkor te követnél ?? Gondolom nem ! És ha beleolvastál a bibliába is akkor láthatnád hogy az egész csak egy nagy esti mese ! Idézek is neked az isten a 7-dik napon megpihen ! :O Héé álljunk csak meg egy percre ezt honnan a f.aszból tudja az író netán ő is ott volt vagy azt ne mond már hogy egyenesen isten írta ! Ez is olyan mint a nép mese szájról szájra terjed és az embernek van egy olyan érdekes tulajdonsága hogy még szépít és hozzátesz a dolgokon . Amúgy meg jó ez nem az egyházhoz tartozik de azért mégis amikor a régi sámánok az istenekkel akartak beszélni akkor tudatmódosító anyagokat vettek magukhoz és így elkábultak és azt hitték hogy beszélnek velük pedig csak hallucináltak a drogoktól ! Köztudott hogy aki meg hangokat hall az sem épp ! Másrészt meg ugyan már ha isten azt hirdeti ami poén mert hogy hirdet valaki vagy valami olyasmi ami nem is létezik hogy a megbocsájtás nem pénz stb akkor a templomba miért is kell fizetni ? Ez az egész dolog csak arra van hogy az ember kapaszkodjon valamiben és hogy reményt adjon pedig igazából csak álltatja és be is csapja magát ! Ja és egy utolsó kérdés te is isteni erőt tulajdonítasz az ilyenekhez mint a villám a nap ? Vagy nem ? Mert ha nem akkor mégis csak a tudomány mellett állsz ami lássuk be hogy ez viszi az életet ! Ha meg nem akkor eléggé az ősember szintjén vagy . Meg ha tegyük fel isten van akkor miért történik annyi rossz mert isten tvzik és horrolt akar nézni ? Ja bocsika a sátán műve .... egy fas.zt ! Ha isten olyan erős akkor nem legyőzné pppfff ! Ne légy zombi sosem fognak meg b.aszni ! Az meg hogy valaki mivel akarja magát ámítani az meg ne legyen a te dolgot igazad van a végén maradj kusba a vallásoddal !
2011. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
35%

az utánam lévő mégis meghozta a kedvem hogy meséljek

oké

özönvíz volt és kihaltak az élőlények csak Noé és a családja marad

hmm

és akkor mi azoknak a leszármazottjai lennénk vagy mi?

de jó az egyik ősőm megb a lányát aki egyben a felesége meg az unokája há de jó.... (akkor ki is az anyab....)

amúgy két állatból nem lehetne egy életképes populációt létrehozni

szerintem értitek mire gondolok

meg a keresztesháború ...

meg ami most van nem linkelem mire gondolok, mert a érzékeny kis lelked sérülne, hidd el a sátánistáknál rosszabb ember is van

meg mondjuk elmondható egy két rendesnek és aranyosnak mondott vallásos emberről

ja és mindig azt mondom okos enged..

2011. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Amúgy mekkora már tényleg kis vérfertőzés a biblia szerint :P ! Meg nem csak Noénál de Ádám és Évánál is !
2011. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!