Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánisták. Miért viselkedtek...

Sátánisták. Miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Látok mostanába elég sok hozzászólást olyan emberektől, akik sátánistáknak nevezik magukat. Szidják az összes többi vallást meg ideológiát, alaptalanul állítanak hülyeségeket, gyűlöletre és fanatizmusra építik a világképüket, és néhol még egymást is támadják, merthogy a másik az divatsátánista.


Nem veszitek észre magatokat? Durván támadjátok a keresztény egyházat, pedig ugyanolyanok vagytok, mint ők, ha nem rosszabbak. Olvastam az oldalakat, amiket nagyon lelkesen ajánlotok és az ott leírtak pedig egyáltalán nem tükrözik a ti infantilis magatartásotokat. Hívhatnátok magatokat simán "Sátán tanúinak".


Mit akartok elérni ezzel? Miért nem tudtok kussban ülni és a saját vallásotokkal foglalkozni, ahelyett, hogy folyton a másik fölött ítélkeznétek?


2011. aug. 16. 23:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
azért, mert különben nem lenne egyensúly a világban. ahhoz hogy meglásd a fényt, kell a sötétség.
2011. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
58%
Miért is kell ide egyensúly? Ha nem vetted volna észre az univerzum egy tökéletes káosz.
2011. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
Hát az azért nem. Isten ugyanis azt tökéletesre teremtette.
2011. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Fisz, a hangsúly a mondatod végén van: tökéletes káosz. Látod, máris meg van a kettősség :)
2011. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
58%

Isten nem teremtett semmit.


Attól hogy van káosz még nem kell lennie rendnek is.:) Persze tudom hogy van, de már teljesen más kategóriában. Nem mérhetünk össze egy autót egy wc-vel.

2011. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim válasza:
88%

entrópia tétel

rendszer rendezetlensége egyensúlyban maximális

szóval spontán folyamatok az entrópiát növelik

tehát az univerzum a teljes rendezetlenség felé halad tehát a ,,káosz" elkerülhetetlen

azok a folyamatok a kedvezményezettek, mely a munkára fordítható energia részarányát csökkentik

szóval amikor olyan rossz az ember, tehát pocsékol, akkor valójában egy olyan törvény szerint jár el, ami már a mi Földünk megjelenése előtt is volt

szóval ateista vagyok és kész, aki meg azt hiszi h van Isten tegye, nem érdekel

2011. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
definiáld, mi a káosz és mi a rend.
2011. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
67%

00:05

Végre egy korrekt vallási fanatizmustól mentes válasz is.


A káosz az az állapot amikor valami a megszokottól eltérően viselkedik, rendezetlen, mozgását/irányát lehetetlen kiszámítani. A káosz gyakorlatilag maga egy kaotikus rendszer.


Mi a rend? Ezzel én nem igazán foglalkoztam, általában emberek és más értelmes lények hoznak létre olyan dolgokat amik rendezettek. A természetben nagyon ritkán fordul elő, sőt.

2011. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám a káosz maga az élet,

egy dinamikusan változó eseménysor, mely akár programozottan, akár programoktól eltérően végigfut, így rendezett és rendezetlen káosz is kialakulhat, és dinamikusan cserélődhet.


A rend pedig olyan mint egy sima szürke, unalmas, élettelen és rendezetlen amorf vagy strukturált rácsba rendezett anyagdarab.

Valami ami az állandóságba dermedt és önmagában képtelen a változásra, azonban nem képes kivonni magát a létezésből, és a világ más hatásaiból, de épp ezért pusztán időleges állapot, egy hajszál választja el a káosztól.


Ez alapján akár egy rendszert, egyfajta életevolúciót is felállíthatunk hogy könnyebben vizsgálgassuk, a rendezetlen káosz rendezetté majd renddé válik, majd visszaalakul káosszá, de természetesen spontán módon felcserélődhetnek.


Ajánlom Stonier munkásságát az anyag információ és energia hármasáról.

2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Kedves Fisz, lehetek a feleséged?
2011. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!