Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » T. I hisztek a Titokba?

T. I hisztek a Titokba?

Figyelt kérdés

Film a vonzás törvényéről, avagy hogyan képes az ember bármit elérni kizárólag a gondolataival. Gazdagságot, tudást, szerelmet, boldogságot... Minden, amire vágysz, benned van, csak el kell képzelni, mit akarsz, majd el kell hinned és el kell fogadnod, hogy a tiéd, a többit az univerzum elintézi és segít neked. Kérd és megadatik...

link a filmhez: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 31. 14:58
1 2
 11/13 BlackSword ***** válasza:
Nem... És amíg a sok sületlen képzelődik, én inkább a tettek embere vagyok...
2011. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

de buták vagytok :\

nem arról van itt szó, hogy elképzeled é megvalósul minden erőfeszítésd nélkül.. arról van szó, hogy a gondolataiddal arra a bizonyos dologra öszpontosítva (ebbe bele tartozik h elképzeled, hogy elhiszed...) olyan szituációkat fogsz magad köré vonzani amikkel ha élsz eléred a célod...


tehát ha ezt alkalmazod, élni kell minden lehetőséggel ami onnantól adódik... ha az nem is tűnik nagy dolognak, pl elmész egy adott helyre ha elhívnak ismerősök stb...mert lehet, hogy ez álltal éred el amit akarsz, még ha nem is tudod, hogy hogyan...


na erről van itt szó... és én nem az hogy hiszek benne... én így élek!

2011. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én hiszek benne és nekem működik is :D
2011. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!