Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a világvégében?

Hisztek a világvégében?

Figyelt kérdés

Lehet hogy idén lesz az utolsó karácsonyunk.Én valahogy hiszek benne.Hallottam olyant is hogy pár ember pár száz ember fogja túlélni a föld pontjain és mikor majd találkoznak nagyon fogják szeretni egymást.És így indul újra minden.


http://www.youtube.com/watch?v=Lb-0jpwaseo&feature=related


tök szomorú.:( Az első két perc..."-.-


2011. okt. 8. 11:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden beharangozott világvégében hittem volna...volt már ilyen 2000-ben, 2006-ban (06.06.06 --> 666 ---> húha..), csak hogy egy párat említsek.
2011. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Rettegj, ostoba!
2011. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
71%

Hallod...

Tisztában vagy vele, hogy 2000 óta már csak szellemek vagyunk, mert 2000-ben volt világvége!!!

Én nem hiszek benne...mert, hogy a Maja naptár csak eddig van megírva...ÉS? Lehet meghalt aki írta.Vagy már jöttek Kolombuszék és nem tudta tovább írni, vagy lehet, hogy csak bele unt.

Az emberiség előbb fogja saját magát elpusztítani, mint, hogy bármi természeti katasztrófa történne!!

2011. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
jajj nyugodj már le.Egy hülye kérdés.Mért vagyok ostoba?Sokan hisznek még benne akkor az a sok millió ostoba?
2011. okt. 8. 11:30
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.Már azt is mondták,hogy 2000-ben lesz,az elmaradt,és most lesz a következő?Ne viccelj már.Ez egy reklám először is,aztán meg igaza van az alatta lévő első hozzászólónak, hogy az ember saját maga pusztíthatja el,leginkább.Lehet,hogy egyszer vége lesz a világnak,de most nincs semmi jele sem,csak a pihent agyú emberek agyszüleménye.Ez az én véleményem.
2011. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Szerintem ez így lehetetlen hogy napra pontosan megmondják hogy 2012 december 22-én lesz.Persze nem kizárt de az esélye nagyon kicsi.A mai tudósok akik ezzel foglalkoznak több milliárd év múlva "következtetnek" a világ végére.Szerintem sokkal valószínűbb hogy egy világháború lesz,és nem a jók hanem az "erősek" és rossz emberek fogják túlélni.De persze a Nap is bármikor kialudhat,senki sem tudhatja,és nem is tudja senki.

Inkább ne foglalkozz ezzel.

15/f

2011. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
mért ne lehetne a dínók is így döglöttek meg....
2011. okt. 8. 11:33
 10/26 anonim válasza:
100%
Én sem hiszek benne. Szerintem ez elég meggyőző: [link] Szóval nyugi, nem fog történni semmi! :)
2011. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!