Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a 2012-es világvégében?

Hisztek a 2012-es világvégében?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 12:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! szerintem ez csak egy fölösleges pánik keltés lesz az embereknél és biztos vagyok benne hogy vannak olyanok akik ezt halálosan komolyan veszik. Valaki meg ki használja a helyzetet és ebből próbál megélni. Eddig volt nem 1 világ vége eddig és még mindig élünk!!! szóval szerintem ez is egy kamu lesz.
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert ha a maják összes világ vége verziója igaz lenne, akkor már rég nem létezne semmi.
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem, már 2000-re is azt mondták, hogy itt a világvége :D
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
hát ja én se hiszek benne nagyon de azér kérdeztem mer a tv-ben láttam egy embert aki azt mondta halál komolyan hogy ő már költözik is valami hegyre mer hogy ő azt jósolta hogy -40 fok lesz meg ilyesmi,amúgy a maják szerintem azér fejezték be azt a naptárt mer már megunták az írást:D
2011. júl. 8. 13:12
 5/44 anonim válasza:
100%
Én nem hiszek. Szerintem akkor lesz világ vége, mikor azt a Jóisten akarja, és nem hiszem hogy azt bárki megjósolná. De ha te hiszel, hagyj rám mindent, az adósságon kivül. :)
2011. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
NEM. Már annyiszor volt világvége jósolva, hogy már csak legyintek rajta. Persze, lehet, hogy egyszer mégiscsak igazuk lesz, de emiatt nem stresszelem magam fölöslegesen.
2011. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt én abban hiszek, hogy a maják nem is a világvégét jósolták meg, mert végül is mi utalna erre? Hogy van egy naptáruk, amit eddig írtak? A maják napciklusokban számoltak, többféle ilyen ciklusuk volt és azt hiszem, a naptár a legnagyobb ilyen ciklust öleli fel, ami a naprendszerünk keringési ideje a Fiastyúk központi Napja körül, ha jól tudom 26000 év...

Javítsatok, ki, ha tévedek!

Mindenesetre azért eddig tart a naptár, mert ez a legnagyobb ciklus, amiben számoltak, ezután új időszámítás kezdődne. Úgyhogy, bár Nap ciklusai és a kozmikus hatások gyakorolnak hatást a Földre is, természetesen, azért nem hinném, hogy ez a világvégét jelentené.

2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Won ***** válasza:
51%

a 2012-es világvége időpontjában egy tudatváltozás fog végre menni, mely során az emberi tudat az utolsó 9. szintre fog lépni. Erről bővebben is olvashatsz, mert már született egynéhány ilyen topic, ami persze nem baj, hiszen mindenki kíváncsi.

Amúgy azt az embert, akiről beszéltek Gyurcsók Józsefnek hívják és már tényleg készül. állítólag álmában kapta ezt az infot, azért hogy Ő túlélje.

2011. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
ezt minden nap megkérdezi valaki?:D
2011. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
61%
Konkrétan világvégében én sem igazán hiszek, de szerintem tutira lesz valami. Vagy eljönnek a földönkívüliek, vagy magunktól tényleg átlépünk más tudatállapotba, vagy hirtelen tényleg nagyon rossz állapot kezd majd uralkodni a Földön. A 2000-es jóslásokat anno nem hittem el, mindig is sejtettem, hogy hülyeség. De a 2012-ben hiszek, mert erről sokkal régebb óta vannak jóslatok, több kultúra által is.
2011. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!