Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ő az én lelki társam?

Ő az én lelki társam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal és nagyon sok közös dolog van bennünk a gyerekkorunk,ahogy éltük a család stb.... sok mindent szeret amit én és forditva teljesen egy véleményen vagyunk. Olyan dolgok vannak kettönk között ami már megtörtént vele is és velem is rengeteg sok véletlen tudhatóbe az életünkbe furcsa véletlenek ami már meglepő. Mért van ez?
2011. jún. 27. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem történik véletlenül. Az a lelki társ, aki segít neked előrébb jutni az életben (nem anyagi értelemben), aki segít kibontakoztatni önmagad, aki nem olyan mint te, de ha együtt vagytok akkor válik teljessé minden. Képzelj el egy kekszet, amit eltörtek: te vagy az egyik fele, ő a másik. Nem egyforma darabra törött, de ha összeilleszted, akkor adja ki az eredeti egészet. Egy pillantásból, hangról, mozdulatról ismered fel, nem tudsz tőle elszakadni. Akik egyszer találkoztak nem tudják egymást elengedni.
2011. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő a lelki társad,igen:) szerintem egymásnak vagytok rendelve:)csak,ha szerelem nincs,az a probléma.
2011. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: bocs, hogy felülírom az előttem szólót, de nem muszáj szerelemnek lennie. lehet anya-lánya, barátnő-barátnő stb. kapcsolat is. ha szerelem is van, az a BÓNUSZ.
2011. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, ő a lelkitársad, de miért ezo kategória ez a kérdés??
2011. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Hirtelen ide írtam ki nem is keresgéltem.....
2011. jún. 27. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, lehet, nálunk is így van ez, teljesen hasonló a családi hátterünk is, és tök véletlenül találkoztunk. Ha nem megyek el jósnőhöz, sosem találkozunk!!
2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!