Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan találhatom meg a lelki...

Hogyan találhatom meg a lelki társam? Van lelkitárskereső oldal?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok és a lelki társamat keresem, akit egy nő személyében képzelek el, de nem tudom hogyan fogjak hozzá a kereséséhez.
2011. aug. 16. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
lelkitárskereső nincs, max társkereső :D:D de ott is lehet próbálkozni.
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A társkereső az dugótárskereső meg lelkibajoskatalógus. Marad a kinti élet.
2011. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nehéz ügy...lelkitárs-kereső tuti nincs,de ilyent nagyon nehéz lenne kialakítani,mert több ezer user lelki énjét kéne ismerni,hogy egyáltalán elindulhasson...illetve ennek a több ezer júzernek még regisztrálnia is kéne azonnal az oldalon...ahhoz,hogy demoüzemmódban megérje elindítani...nem hiszem,hogy bárkinek valaha ez összejön...
2011. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
...Társkeresőn lelkitárs keresésével csak selejt nőket találni, akik nem pasit keresnek, hanem vödröt.
2011. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

talán horoszkóp alapján?Én pl vízöntő vagyok és a mérlegekkel érzem magam a legjobban, tehát erősen úgy érzem, hogy ha megtalálom a lelki társam, akkor ő biztos mérleg lesz,és valószínű akár a párom is lesz :))))

25/l

2011. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Lelki társat interneten úgy találhatsz, ha olyan oldalakra jársz, amik a hobbijaiddal, kedvelt dolgaiddal foglalkoznak. Így olyan érdeklődésű emberekkel beszélhetsz, mint amilyen te vagy, és nagy eséllyel találsz lelki társat.
2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shoemaker válasza:

Kitűnű állapotban megörzött ,használt ,vidéken lévő lelkitársamat eladnám,esetleg ráfizetéssel városira cserélném.

Ügynökök kíméljenek!

2011. aug. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondold végig, kire van szükséged. Részletesen gondold át a tulajdonságait, milyen legyen, miket szeretnél vele csinálni (közös érdeklődés vagy hobby nem árthat) stb. Testet, arcot ne képzelj neki, ne akard meghatározni, hogy milyen testbe született le a lelki társad.


Ha pontosan megfogalmaztad, hogy kire van szükséged, már tudod, hogy mit/kit akarsz. Feküdj le ezzel a gondolattal esténként, érezni fogod a vágyat, hogy mennyire szeretnéd, ha rád találna.


A módszer működik. Az én lelki társam 3 hónapon belül megjelent az életemben, a barátnőmnek kicsit tovább tartott, másfél éven belül találta meg álmai férfiját.


Sok sikert :)


31/N

2011. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!