Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet hinni olyan badarsá...

BlackSword kérdése:

Hogy lehet hinni olyan badarságokban, mint az ezotéria?

Figyelt kérdés
A XXI. században élünk és nem a sötét középkorban... Akkor mégis hogy lehet valaki annyira elvetemült, hogy olyan dolgokban higgyen, ami butaság???
2011. máj. 31. 19:20
1 2 3 4 5 6
 1/51 17. ***** válasza:
Ez ugye csak fájdalom kérdés volt? mivel te is tudod hogy erre vagy több válasz van,vagy nincs is eggyáltalán (számodra)értelmes elfogadható.
2011. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 17. ***** válasza:
Egyébként nem provokálni akarlak.
2011. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne badarság? Ismered talán valamelyik iskola tanításait?

Ez egy kicsit elhamarkodott ítélet volt, nem?

2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
43%

Mindjárt jön a vérezos kommentkórus, hogy ha nem hiszel benne akkor menj ebből a kategóriából, az ezotéria tudományosan is bizonyított.

Rossz nézni, hogy a csalódott, sikertelen, szerencsétlen emberek ebbe a világba menekülnek és ezt kihasználják az ezo.tv-sek, jósok, tisztánlátók és a több éves (!) ezotéria egyetemek vagy mik, természetesen busás tandíj ellenében.


Az ezosok nagy része (teltkarcsú) nő. Látja hogy a macskája nézi a falat, már rohan is ide feltenni a kérdését, hogy "a macskám a halott nagyapámat látta, aki kommunikálni akart velem?"

Ez a szomorú.


Másrészt az összes ezós egy arrogáns beképzelt banda, akik azt hiszik hogy ők a kiválasztottak: látják a szellemeket, a jövőt...

2011. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 17. ***** válasza:
Utolsó ez jóó!:D ezzel teljes mértékben egyet is értek! =)
2011. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
50%
Akkor te miért jársz ide? Meggyőzni őket arról, hogy hülyék? Ha valaki hisz valamiben, akkor úgyse nagyon tudod őket meggyőzni az ellenkezőjéről, mindenki másban hisz... kifejezetten az ezotériában én sem hiszek, viszont nem nézem idiótának őket, mindenki másban találja meg az elfoglaltságát :)
2011. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 17. ***** válasza:
Dien! itt senki nem írta hogy idióták,én személy szerint az UFO-s témák miatt kavarodtam ide,de az ma lappang.viszont szívesen segítek bárkinek bármibe,amiben tudok ha az a javát szolgálja és ettől boldogabb.na persze elfogadható keretek között.
2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
17. Olvastam már én itt olyat is :)
2011. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
hogy lehetnek olyan emberek akik még mindig nem fogják fel hogy mindenki azt hisz amit akar.
2011. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Ez nem hit kérdése... Ez a tények kérdése... És mivel soha senkinek nem sikerült minden kétséget kizáróan az ezotéria létjogosultságát bizonyítani, így maga a tény is irreleváns... Csak a szerintem, és az én hiszek benne kezdetű mondatok jönnek, de azok ugye nem bizonyítások, hanem vélemények... Ergo az egész ezotéria irreleváns...
2011. máj. 31. 21:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!