Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted van valami a halál...

Szerinted van valami a halál után? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne hinni abban hogy van valami...

Szerintetek mi lenne a legjobb? Mennyország, vagy újjá születni, vagy valami más?


2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

15:01 vagyok

Az ilyenekről felesleges könyveket olvasni, senki nem tudja biztosan, minden vallás mást állít a halálról. Sokan mondják a klinika halottak közül(akiknek leállt a szívük, de 1-2percen belül újjáélesztették és még ment elég vér az agyba, kb 5perc után áll be a halál, de már a 3.után súlyos agykárosodás várható) hogy látták a fényt meg lepörgött előttük az életük. Mindenkinek saját magának kell eldöntenie miben hisz, de azért lehetőleg ne a sátánizmusba.

2011. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy semmi nem vész el, csak átalakul... Nem tudom h lehetséges-e egy halál utáni élet, de ebből kiindulva... El kell rajta gondolkozni.:)
2011. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

hát ahány ember annyi teoria. 1x ugyis mindenki meghal,és akkor meglátjuk.Azért remélem hogy lesz valami :DD

és énis olvastam olyanokrol akik fenyrol beszeltek,regi ismerosokrol szoval erdekes

2011. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Hát igen:)

Már több ilyesmit olvastam: [link]

tök jó lenne ebben hinni, de nehéz.

2011. ápr. 24. 18:36
 25/28 anonim válasza:
Az ujjászületés talán a legértelmesebb , ám nem hiszem , hogy van benne valami , mert ugyebár a technika előre haladásával pusztítjuk a Földet és akkor pár millió év mulva kb. vége is lesz . Erről senki nem tud semmit , szerintem ez egy olyan dolog , amit csak akkor értünk meg ha ,,meghaltunk"
2011. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
:D jaja, lehet. De az is lehet hogy egy másik földön(vagyis bolygón) születünk újra nem? Mármint nagyon valószínű hogy van más élhető bolygó is, mert bazi nagy az univerzum
2011. dec. 13. 22:09
 27/28 anonim válasza:

Előző vagyok 


Lehet sőt biztos is , mert már a kutatók oda jutottak , hogy találnak vízet stb... szóval biztos van ilyen hely , bár ha jobban bele gondolsz akkor ott is kialakulhatott élet... Ám talán igaz ez talán nem senki nem lehet biztos , de szerintem a lélek az ami tovább kell éljen , mert az nem a testhez köthetó , most ez hogy fog megtörténni már kérdéses . 

2011. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
En a Mennyorszagban hiszek :)
2012. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!