Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halál közeli élményem volt?

Halál közeli élményem volt?

Figyelt kérdés
Pár éve volt, hogy nagyon be voltam rúgva és leestem egy háztetőről. Aztán bementem egy szobába hányni és "elaludtam". Aztán pár másodperc múlva láttam magamat fölülről, ott voltam a plafonnál kb ilyen halvány fényes izé is volt ha jól emlékszem ahogy többen is leírták már. Láttam ahogy pofoznak hogy keljek föl... Aztán valahogy vissza tértem a testembe, de nem tudom hogy.. Nem volt semmi olyan hogy mondta volna 1 hang pl hogy még nincs itt az idő meghalni stb. Ez halál közeli élmény lehetett? Olvastam, hogyha valakinek 1 bizonyos % fölé megy az alkohol a vérében akkor kómába eshet és meghalhat. Volt valakinek már hasonló tapasztalata?
2011. máj. 23. 19:01
 1/9 htr válasza:
uhh ember! mit ittál? nagyon be lehettél állva
2011. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy kerultel a tetore? ÉS miféle szobába mentél be? Nem alkoholmergezes miatt lattad ezeket?
2011. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legkközelebb kevesebbet igyál :D
2011. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Szerintem csak hallucináltál a sok piától. Lehet, h nem csak ittál hanem volt ott más szer is? Mit kerestél a tetőn?
2011. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vodkát meg bort ittam de azokat sokat, amúgy a tetőn azért voltam mert ez egy régi szovjet raktár volt amit már senki se használ és föl lehet menni a tetejére
2011. máj. 23. 20:36
 6/9 Killgun ***** válasza:
Akaratlanul kiléptél az asztráltesteddel,a fizikaiból.Én nem bírom,ha ilyenkor megzavarnak...elmehetek akárhova,repülhetek stb...nagyon jó érzés,de pár perc múlva föl ver valaki...-.-' amúgy nem tudom,hogy szimpla kilépés volt-e,vagy halál közeli élmény...a leesés meg az alkohol miatt...De elmúlt.Ne foglalkozz vele! :')
2011. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, igazad lehet, mert amikor "visszatértem magamba" nagyon ideges lettem
2011. máj. 23. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínüleg ez csak egy sima testen kívüli élmény volt.

állítólag mindenki el hagyja a testét alvás közben, csak ennek nem vagyunk tudatában, vagy csak nagyon ritkán.

2011. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy berúgtam, hogy lebénult mindkét lábam 3 napra és 1 napig vak voltam. Nem láttam magam kívülről, de mást se!
2011. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!