Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted van valami a halál...

Szerinted van valami a halál után? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne hinni abban hogy van valami...

Szerintetek mi lenne a legjobb? Mennyország, vagy újjá születni, vagy valami más?


2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%

huhh nemtom de ha a menyországba kerül a lelked, onnan ugye mindent látsz a földi rokonaidra....:S

és pl ha a nagyvater épp szugerál miközbe a csajomat tolom hátulról, őmeg nézi..:XD XD XD

2011. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

16:43 Ha-ha jajj de vicces valaki!:D

Utolsó: Érdekes amit leírtál. De annyit azért mondanék, hogy csak 13 vagy! Annyi idősen akarva se ronthattad volna el az életed! Iratkozz be egy másik iskolába, vagy valami, kerülj más emberek közé. Azt viszont jegyezd meg, az élet még teljesen előtted van!

2011. ápr. 13. 16:54
 13/28 A kérdező kommentje:
16:51 ÁÁ inkább szülessünk újra, az tényleg gáz lenne!
2011. ápr. 13. 16:56
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát én úgy gondolom,hogy lehet utána a menyországba,azután,mikor már készen állunk újra megpróbálkozunk az életünkkel :) ez az én véleményem :) de hát majd úgy it kiderül nem? :^^
2011. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
73%
Hú,annyit gondolkoztam már ezen én magam is.. És komolyan mondom,ötletem sincsen,hogy valóban mi lehet a halál után. Tény,hogy semmi valóban nincs,valami biztos hogy van. Csak,hogy mi?? Mindig azt tartják,hogy azok kerülnek a mennyországba akik hisznek is benne.. Ez az újjászületés dolog meg annyira hihetetlen egyszerűen.. Meg nem is tartom egy jó "ötletnek".. De egyszer úgyis mindenki megtudja majd mivan tényleg a halál után! :)
2011. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
én megsemmisülnék szívesen nem akarok mennybe jutni arról az jut eszembe hogyha jól érzed magad ott mindig az olyan szipus belőtt állapotba lennél folyton a pokol az meg szar hely lehet, az ujjá születéssel nincs bajom csak akkor ne ember legyek hanem mondjuk amőba. az fasza lehetne XD
2011. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha hinnék valamiben, akkor az az újjászületés lenne, az szimpatikus. Jó gondolat, de nem bízok benne, mert nincs bizonyítva. Érdekes kérdés, de én azt mondanám, hogy nem lesz ott semmi...

Menny/pokol és bármi egyéb "alvilág" nem létezik, ez 100%, semmi értelme lenne, ugyanis test nélkül nem létezik semmi, az agyad az, ami képeket generálhatna, és az meg már rég nem működik az oxigénhiány miatt, tehát ez nem lehetséges, a lélekvándorlásra, újjászületésre is csak 1% esélyt látok maximum. Szkeptikus vagyok az ilyen témákban.

2011. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Mennyország, pokol, purgatórium, Nirvána, Túlvilág, Szellemek, Újjászületés blablabla. Ey ember akkor hal meg végleg ha leállt az agya teljesen. Mondjuk van egy hely ahova a szellemünk, lelkünk vagy nevezzétek aminek akarjátok kerül, de mi van pl egy állat lelkével? azok nem kerülnek sehova? de hiszen nekük is van tudatuk, ők is gondolkodnak, csak nem olyan magas szinten mint mi. És hol kezdődik ez a határ? Csak a gerinceseknek van lelkük, akiknél kialakult az agy vagy már egy vírusnak is, aki az élő és élettelen lét között van? És ha egy baba még a terhesség alatt meghal, az ő lelke is odakerülne? Egy 1hónapos babának még agyi aktivitása sincs, nemhogy tudata.
2011. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam már, érdekes.
2011. ápr. 14. 15:42
 20/28 anonim válasza:

szerintem van a halal utan elet, de bizonyos ideig a lelek barangol valahol, es nem rögtön születik ujja. Volt egy buddhista baratom, aki azt mondta, hogy ha "ebben" az eletben kapcsolatban vagy valakivel, akkor a következö eletedben is talalkozni fogsz vele. Utana olvastam, es talaltam is un. "karmikus kapcsolatokrol" irasokat.

Masreszt az Univerzum legnagyobb resze energia, es a lelek is egyfajta energia, ami független a halaltol, tovabb "repül" a testböl, az almainkban is. En ezzel magyarazom az olyan almokat, amik sehova nem köthetök, megis nagyon valosagosnak tünnek. Elkalandozik a lelkünk, aztan visszater a testbe mielött felebredünk.

Feny-sötet, nappal-ajszaka, jin-jang, test-lelek, ezek mind egymas ellentetei, de szüksegesek egymashoz. Ugyanigy szükseges a halal is az elethez, hozzatartozik. A halalhoz pedig az elet, következik belöle.

A nagy kerdes, hogy hogyan? Hogyan lesz a halal utan ujra elet, azaz hogyan kap a lelek uj testet? En hiszek az ujjaszületesben.

2011. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!