Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted van valami a halál...

Szerinted van valami a halál után? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne hinni abban hogy van valami...

Szerintetek mi lenne a legjobb? Mennyország, vagy újjá születni, vagy valami más?


2011. ápr. 13. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

remélem semmi. ha a Bibliából indulunk ki, akkor a mennyország halál unalmas hely, de úgyis a pokolra jutnánk.

újjászületni meg végképp nem szeretnék, mert az rohadtul fárasztó lehet. mindent elölről kezdeni teljesen...akkor inkább megsemmisülök

2011. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

:D Ebben sok az igazság!

Mondjuk ha újjá születsz, nem emlékszel semmire az előző életedből.

2011. ápr. 13. 16:19
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Én egész biztos vagyok benne hogy valami van. Nem vagyok hívő, mennyországban és társaiban nem hiszek, de olyan nincs hogy nincsen semmi. Most komolyan, el tudod képzelni, hogy ha meghalsz, utána nincs SEMMI? Mi az a semmi? Valami biztos van, valami mindig van, olyan nem létezik hogy semmi.
2011. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Emberi aggyal nehéz lenne felfogni. Senki se tudja
2011. ápr. 13. 16:21
 5/28 anonim ***** válasza:

de aranyos volt az előttem lévőtől: "mi az hogy semmi?"xD

amugy szerintem újjászületünk csak nem tudunk róla és nem emlékszünk semmire így elölről kezdődik minden ...

így elég unalmas,de minden új életünkben más személyiségek vagyunk...pl.: most egy átlag ember...akkor lehet,hogy az előző életemben egy gazdag filmsztár voltam,a következőbe pedig egy szegény leszek ...ki tudja: p

ez csak egy tipp:)

2011. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem ez az újjászületéses dolog baromira nem szimpi. A körülmények, az még egy dolog, hogy egyszer mittudomén egy mezei birkapásztor vagyok, legközelebb meg arab olajsejk, aztán egyetemi tanárnő.. De én nem szeretnék valami teljesen más személyiséggel újjászületni, nem akarok legközelebb valami érzelgős tutyimutyi lenni, most meg vagyok elégedve magammal teljesen. Tudom, ha létezik újjászületés, úgysem emlékszem majd erre, szóval akkor már tökmindegy lesz.. de azért remélem nem reinkarnálódok majd. Igazából az lenne a legjobb, ha valami teljesen más dimenzióban élnék tovább, de a mostani tudatommal.
2011. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én még a családomat is sajnálnám.(mármint persze most, mert ugye akkor nem emlékeznék)
2011. ápr. 13. 16:40
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

anyukám mindig mesélt hogy gyerekkorában...akkor mi állítólag nem éltünk,de nem tudjuk elképzelni,azt hogy semmik vagyunk,én legszívesebben ujjászületnék,a mostani életemet jól elrontottam,nincs 1 barátom se,nem tok szerezni,nem tom hogy kell,mindenki utál,nincs 1 beszéd témám se,ezért akarok ujjászületni(ja meg nem értek semmihez,ráadásul szőke vagyok,ha vmit elrontok,nevetnek meg a szőke nős viccek is rosszul esnek)

13/L

2011. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Temetés.
2011. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16:42 vok,ja és álmaimba beugranak helyek,ahol sose voltam,2őt már megtaláltam,biztos vok benne hogy ez előtt is éltem
2011. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!