Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek Istent?

Mennyire szeretitek Istent?

Figyelt kérdés
Volt itt valami olyan kérdés, hogy Isten mennyire szeret benneteket. Gondoltam megfordítom.
2011. márc. 16. 00:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

szerintem a szeretetet nem igazán lehet mérni...inkább kérdezd úgy, hogy mennyire homályosítjuk el a szeretetünket nemhogy Isten felé, de ezáltal minden más felé is...? :P


A válaszom akkor az általam leírt "kérdésre": "alig" homályosítom el...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Isten nem létezik. Ezt csak arra találták ki hogy az embereknek legyen mindig reményük. Ugyanolyan mint ahogy kitalálták hogy van pokol. Azt is csak azrét hogy az emberek fossanak. De ha mégis létezik akkor itt él közöttünk és Chuck Norrisnak hívják:)
2011. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%

Homer Simpsont sokkal jobban szeretem.

Mindkettő kitalált mesefigura, de Homer sokkal jobb arc.

2011. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek istenben, ergo nem is szeretem.
2011. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

:) Ha tudsz angolul, akkor látod, amióta megtaláltam én ennyire. :)


http://www.youtube.com/watch?v=JZNCrLV8W_M

2011. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
én nagyon :D nem is tudnék Nélküle élni...
2011. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én szeretem magamat!
2011. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Olvasgatom itt a válaszokat és hát mit mondjak eléggé megmosolyogtatóak!Mind aki humornak szánta mind aki komolyan sajnáltatja magát!

Elsöször is aki ideírt MINDENKINEK volt Istenélménye,ki kevésbé ki jobban vette észre.Akinek nem volt elsiklik a kérdés!téma fölött.olvasgattam ilyeneket elsősorban hogy nem szeretjük egymást meg köccsög?mi az hogy k...???ha valami bajod van akkor Isten bottal ver?ha meg valami jó történik azt betudod egoizmusnak?Ne csak a rosszat hárítsd 'rá' hanem a jóból is legyen érdeme.Az meg hogy meghallnak kisgyerekek megintcsak uj témát vethetne fel.Ez ahhoz hasonlít 'mert aranyosak a gyerekek nem szabad meghalniuk'.Persze ezt én is igy gondolom na de mi lenne ha mondjuk mindenki életben maradna?na meg a szeretteinket nem venné el meeg sokáig élnének teszem azt örökre?Ha egy kicsit feljebb lépünk az ő szemével gondolkozni mi lenne itt a földön ha még ez a sok ember megduplázódna?

Nem kell meszire menni mindenható cimű film elgondolkodtatott:Jim carrey minden kívánságot teljesített,ugye jól hangzik?és az hogy pár 100.000 nem tom pontosan megnyerte az 5öst?és ez elosztodott.ezt akarták de nem tetszett.gondolkodjunk róla egy lépéssel egy értelmi szinttel feljebb!nem a személy problémáit fogja tűkön ülve lesni(ha mégsem tűkön ül akkor le van csögözve meg hasonlóak) hanem az emberiségét!

Bár már emberiség sincs az csak egy fogalom.emberek vannak.Nagy különbség.Érdemes ezen elgondolkodni.Mindenki a maga kis egoista istenélmményével!

2011. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Érdekes volt :)

2011. márc. 19. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!