Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a jó istent jelent ez?

Mi a jó istent jelent ez?

Figyelt kérdés

Már nem is egyszer álmodtam földúttal, és tegnap este amikor zenét hallgattam bevillant az földút amit még sose láttam. Egy alacsonyabb ember is volt rajta (nem tudom megmondani, hogy fiú vagy lány meg azt se hogy hogy néz ki). Azt se tudnám leírni, hogy mi van az út körül de azt tudom, hogy régen "játszódik". Amikor bevillan előjön egy érzés amit megintcsak nem tudok leírni. Már többször is láttam a fejemben ezt az utat. Még csak annyit, hogy vonzanak a földutak valamiért de azt tudom, hogy nem ezért.

Kérlek titeket, normálisan válaszoljatok. Köszönöm.

14/L


2011. júl. 21. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes. Általában a szürkék szoktak nagyon alacsonynak mutatkozni az asztrálon. Mond, volt rajta csuklya, milyen ruhát viselt?
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyerekméretű kb. Azt hiszem hosszú ruha van rajta, olyasmi mint azok az egyberészes hosszú szoknyák de nem az.
2011. júl. 22. 11:25
 3/12 anonim ***** válasza:
De volt rajta valamiféle csuklya, vagy fejfedő?
2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. júl. 22. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne aggódj, ha furcsa események kezdenek kibontakozni, vagy egy lény veszi fel veled a kapcsolatot ami magát angyalnak mutatja be, írj nyugodtan privátot és segítek.
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Won ***** válasza:

Valószínű, hogy csak kapcsolatot akar veled létesíteni. Ne félj tőle és várj!

Tényleg: Keress fel valamielhagyatott régi földutat, hátha beugrik valami!

2011. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy előző életetetben valami történt
2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nincs köze előző élethez, a lelkek energiából állnak, nem képesek mást testbe költözni.

lehet hogy jelent valamit. lehet hogy valami tudatosan kontrollálta az álmod. információt ültetett el benned.


hol volt az a földút? erdő mellett? pusztában? kertesház mellett? hol?

és este volt vagy nappal? voltak mások is? mindennek jelentése lehet.

2011. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ott. Vagyis...olyan mint egy videó ami mindig újraindul. Nem tudom megmondani hogy mi van körülötte. Nekem csak az út és a gyerek vagy mi maradt meg. De mondjuk szerintem inkább pusztában. Mindig háttal áll az a személy a világos ruhájában és mintha a háta mögött valami épület lenne de azt "nem tudom megnézni". Régebben álmomba folyton egy (régi, tehát nem ilyen újabb fajta) benzinkúttal álmodtam. Lehetséges, hogy köze van hozzá?
2011. júl. 31. 22:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és mindig ugyanarról a helyről látom
2011. júl. 31. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!