Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a jó istent jelent ez?

Mi a jó istent jelent ez?

Figyelt kérdés

Már nem is egyszer álmodtam földúttal, és tegnap este amikor zenét hallgattam bevillant az földút amit még sose láttam. Egy alacsonyabb ember is volt rajta (nem tudom megmondani, hogy fiú vagy lány meg azt se hogy hogy néz ki). Azt se tudnám leírni, hogy mi van az út körül de azt tudom, hogy régen "játszódik". Amikor bevillan előjön egy érzés amit megintcsak nem tudok leírni. Már többször is láttam a fejemben ezt az utat. Még csak annyit, hogy vonzanak a földutak valamiért de azt tudom, hogy nem ezért.

Kérlek titeket, normálisan válaszoljatok. Köszönöm.

14/L


2011. júl. 21. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj el oda, arra a helyre. Tudni fogod merre van. Ez komoly. Lehet, hogy az a valaki a segítségedet kéri.
2012. febr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hol van. Azt se tudnám merre kell elindulni.
2012. febr. 12. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!