Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Természetgyógyászoknak lehet...

Természetgyógyászoknak lehet hinni?

Figyelt kérdés

Van a városomban egy természetgyógyász, felhívtam, hogy látással kapcsolatban mit tud csinálni, és aztmondta hogy megnézni és megmondja hogy tud-e vele valamit kezdeni vagy sem... megkérdeztem hogy "de ez valamennyibe kerül?" és nevetett és aztmondta hogy persze, a megvizsgálás 5000 ft :O


hogy vizsgál ő meg hogy ötezret elkér érte?

szerintetek hihetek neki? mert soknak tartom az 5000ft-ot, merthát nemis biztos hogy tud valamit kezdeni a látásommal...


2011. febr. 14. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Először azt hittem, látó vagy. Mert az ezoteriába írtál. Szóval nem értettem, mi köze a Te képességeidnek a természetgyógyászathoz...

Aztán rájöttem, hogy a szemeddel van a probléma, meg alapjában Veled is.

Ha kétségbe vonod egy természetgyógyász gyógyító képességét, hozzáértését, akkor miért mennél hozzá? A tudást mindenhol meg kell fizetni.

Állj sorban az SZTK-ban a hentesek ajtaja előtt futószalagon, vagy menj egy magánrendelőbe, ahol 10 ezerért (alaphangon) akkor mégy be, amikorra odarendeltek, tisztaság van, rend, mosolyog az orvos, Te vagy a középpontban, és van esélyed, hogy meggyógyulsz. Csak nem mindegy, hogy szintetikus gyógyszerrel, vagy természetes szerekkel, holisztikus szemlélettel.

Ezt neked kell eldöntened.

2011. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon kevés az a természetgyógyász,aki valóban is segít!

Aki 5.000.- Ft-ot elkér egy olyan vizsgálatért,amit az SZTK-ban 10 perc alatt elvégeznek,az csak a pénzre hajt.

A jó természetgyógyászt az általa meggyógyított betegek minősítik. Kérdezz meg minél több embert személyesen,hogy milyen tapasztalataik vannak,mielőtt bármelyiket is felkeresed.

2011. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ez inkább az egészség kérdéskörbe való.


Szerintem ez orvosfüggő, de ez a "normál" orvosról is elmondható. Anyukám olyan dokihoz jár, aki orvosin szerzett diplomát, aztán belgyógyász szakorvos lett, majd elkezdett foglalkozni a természetgyógyászattal. A természetgyógyászat lényege számomra az lenne, hogy ne gyógyszerekkel nyomjanak tele, hanem természetes gyógymódot (adott esetben évszázadokra visszamenő jól bevált gyógymódokat)alkalmazzon az orvos. Pl. anyukámnak nagyon fájt a háta,amire a kórházban azt mondták, h hát már 47 éves, ez van, tudnak rá fájdalomcsillapítót adni, a természetdoki meg rántott egyet a vállán,meg adott egy krémet és 1 hét után elmúlt a fél éve tartó fájdalom.

2011. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak a természetgyógyásznak hihetsz, aki elküld hagyományos vizsgálatokra (sztk, stb.), beléd ugyanis ő sem lát. Ha csak rádnéz, és máris tudja, hogy mi bajod, akkor átvert. A diagnózis mindenképpen kell, csak a gyógyítás MÓDSZERE különbözik.
2011. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
hát, én egy ilyen kézrátételessel találkoztam és ő azt mondta hogy ezt csak ingyen szabad csinálni és nem szabad elfogadni érte semmit
2011. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Édesapám legjobb barátjánál másfél éve diagnosztizáltak végbélrákot. Úgy döntött, nem kéri a kemót, Pestre járt természetgyógyászhoz.

Mára nagyon jól van. Én ez eset óta hiszek a term. gyógyászokban.

2011. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász hozott ki minden bajból. Most csak azért nem járok hozzá, mert nincs miért. De ismerni kell, tudni kell, ki az, stb, mert vannak akik csak azt mondják magukról, de nem azok.
2011. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerinted az orvosoknak lehet hinni? Az ügyvédeknek lehet hinni? A kereskedőknek lehet hinni? :)

Ilyen nincs, hogy egy csoport, akiknek lehet hinni, vagy nem lehet. Annak a természetgyógyásznak hihetsz, aki megbízható, lelkiismeretes, hozzáértő. Annak nem, aki csaló, gondatlan, stb. Olyat kell keresned, akiben úgy érzed, hogy megbízhatsz.

Az pedig, hogy pénzt kér érte... Hát, igen. Ezt sokan nem értik, vagy nem gondolnak bele; de az, hogy természetgyógyász, az is egy szakma. Annak az embernek az a munkája, hivatása. Azt csinálja teljes állásban... Tehát abból kell hogy származzon a jövedelme. Hiszen ő is fizet számlákat, vásárol ételt, ruhát, stb. :)


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!