Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire lehet hinni a termész...

Mennyire lehet hinni a természetgyógyászoknak?

Figyelt kérdés
Ma fogok egyhez elmenni, de nagyon tartok tőle. Állítólag látta rajtam (egy közös ismerősünknél voltunk együtt), hogy a vesémmel van valami. Most ez a közös ismerős elvisz hozzá, hogy megnézzen jobban. De én nem érzek semmit, hogy a vesémmel lenne baj. Most rendesen felidegesítettem ezen magam.
2010. nov. 23. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
azért menj el egy hagyományos kivizsgálásra is. Csak a miheztartás végett.
2010. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek bennük, de ez a személyes véleményem. Jártam is egyhez, kaptam mindenféle bogyót pánikra, szorongásra stb, de nem vált be. Ha talál vmi bajt nálad, vizsgáltasd ki magad, és meglátod jót mondott e. Ha semmi baj a veséddel, akkor hagyd a csudába a természetgyógyászt, mert akkor többet árt, mint használ.
2010. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak JÓ természetgyógyászok. Onnan ismered fel őket, hogy nem "látja rajtad", hogy mi bajod van, hanem bekéri a leleteidet, ha nincsenek, akkor elküld vérvételre, röntgenre... stb., mikor mi szükséges, és utána gyógyít természetes módszerekkel. Beléd nem lát!

Ne hagyd magad megtéveszteni, ha rád nézve diagnosztizál vagy kézrátétellel, ráolvasással gyógyít, menekülj!

2010. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!