Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az interneten leírt számmiszti...

Az interneten leírt számmisztikai elméleteknek lehet hinni?

Figyelt kérdés

Az egyik weboldalon azt írták, hogy számmisztikával meg lehet tudni, hogy kivel tudunk hosszan tartó párkapcsolatot kialakítani. Az életút számot kell kiszámolni mindkét félnél (a születési dátumból), és ha a számok magyarázatai összeférnek egymással, akkor az egy jó párkapcsolat lesz.

Én most egy olyan személyt szeretek, akinek jelenleg van párja, de kiszámoltam az életút számunkat, hogy összeférne e ... mindkettőnké 9 lett. Szerintetek higgyek ennek és várjak rá továbbra is, vagy beletörődjek a sorsomba ???


2011. jún. 21. 21:47
 1/7 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Törődj bele komám!Mert ez bizony csak átverés.14/f
2011. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te jó isten! :S - szóval egy hülye szám miatt még képes lennél éveken keresztül várni egy reménytelen emberre? - persze van rá esély hogy szétmennek de mi van ha nem? és ha közben elszalasztod az igazit mert "nem illik össze a számunk" csinálsz amit akarsz
2011. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy igaz. Akkor ez alapján összeilletek. De mi van a feleséggel? Lehet vele is összeillik, ahogy még több százezer másik nővel is, akinek szintén a 9-es a száma. Az, hogy összeilletek-e nem egyenlő azzal, hogy össze is jöhettek.
2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hinni azt lehet.

Közben meg az életed tönkremegy.

2011. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg hülyeség az egész... de azért még várok egy kicsit... Hátha alakul még ... Hátha be tudom bizonyítani, hogy én jobb lennék neki ...

Amúgy tiszta kedves velem, pedig tudja, hogy szeretem...

Egyébként már egy pár hónapja elhatároztam, hogy még 2 évig várok rá, amíg fel nem kerülök egyetemre, aztán majd ott hátha eljön az igazi... De az is lehet, hogy ha egyetemen talán eszébe jutnék, otthagynék érte bárkit...

(16/L)

2011. jún. 25. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
csak egy kicsit vagy önző
2011. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha önző lennék, akkor mindent megtennék, hogy összevesszenek és megpróbálnám elcsábítani... De mivel nem akarok rosszat senkinek, ezért inkább türelmesen várok, hátha lesz valami magától...

Nem vagyok önző... csak szerelmes ... ... ... :')

2011. júl. 5. 16:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!