Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis vs. Démonok és...

Alvásparalízis vs. Démonok és sötét erők. Melyikben hiszel és milyen okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

előző! jó válasz! :-)


"alvásparalízis" :


semmi egyéb, mint áltudományos magyarázat valóságos jelenségekre


benneteket egyre jobban lezárnak valakik, valamiért


alvásparalízis: ez egy ostoba tudományosnak tűnő, címkézett magyarázat


valójában egyfajta entitást tapasztal ilyenkor az átélő


én egyszer tapasztaltam hasonlót

éreztem az entitást, éreztem, hogy meg tudna ölni, ha akarna / nem akar, valami másra kellünk neki


én kígyó-jegyű vagyok, rám annyira nem hatott a bénító ereje, nem féltem tőle


ereje pedig van, talán egy furcsa, közeli "ős"


"közel hozzád" - ahogyan a reklámok mondják


érdekes, hogy akkor jött elő, mikor az ószövetségből azt a részt olvastam,

amikor Mózesnek az ő ura tanúságot tesz

(botból kígyó, majd lepra.. eltünteti stb.)


furcsa tapasztalás volt


más is beszélt már nekem ilyenről, ő "bénító félelemnek" írta le, pedig bátor ember, nem gyáva nyúl

2012. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Azon hozzászólók, akik javasolták az imát paralízis esetén. köszönöm. Legközelebb én is felmondom egy imát, hátha az segít. Eddig nem tettem, meg nem vagyok valami vallásos ember.
2015. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

néhányan szóbahoztak egy egyfajta idegen entitást is. Annyi a hozzáfűznivalóm, hogy szinte valamennyi paralízissel magyarázott esetemben jelen volt a szobában még valaki vagy valami. De hason szoktam aludni, nem látok hátra, de a valami ott volt. Nem lehetne, mert egyedül vagyok a kis lakásban, s az ajtót belülről zárom kulcsra. A hátam mögött és én nem bírok mozdulni, mert valami lenyom. Valami nem evilági.

Végre megmozdulok, érzem hogy a valami engedett a nyomásból, már nem nyom annyira, s végül leszáll rólam. Érzem, hogy az ágyról is leszáll. Kapcsolnám fel a villanyt de a villany nem gyullad fel. Szaladnék ki a lakásból, de az udvar mintha nem az én udvarom lenne. A küszöbnél megtorpanok. Minta a kinti időjárás sem lenne evilági. Közben még mindig hallatszik valami zörejszerű hang. Visszafekszem.

S ez megy szinte havonta. Már rettegek elaludni.

2015. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En nem hiszem hogy letezik olyan egeszsegugyi rendellenesseg, ami ugynevezett alvasparalizist idezhetne elo! Szerintem itt minden esetben demoni tamadasrol van szo! Velem ketszer tortent! Erdekes hogy en nem lattam senkit a szobaban, a szemem nyitva volt mind a ketszer, tudataban voltam annak hogy ebren vagyok, mindent lattam magam korul! Azonban mind ketszer ugy ereztem hogy valami nagyon gonosz ramtamadt! olyan erzes volt mintha megszallt volna! A lelkemben ereztem azt a borzaszto elnyomo erzest! Semmihez nem hasonlithato! Egyszeruen ereztem a leny gonoszsagat! Mindket eset azon idoszak alatt tortent amikor kezdtem megterni az Urhoz! Az elso esetben amikor kinyitottam a szemem rogton ereztem hogy valami nagyon gaz tortenik! ereztem a tamadast a lelkem ellen! egybol Jezus nevet mondtam reflexbol! 3-4 szer elismeteltem hogy Jezusom segits! igy abba maradt ez a borzaszto elnyomo erzes! Akkor meg nem tudtam hogy mi ez! arra gondoltam hogy talan csak almodtam vagy az agyam krealta! Igazsagszerint ezzel probaltam nyugtatni magam, de legbelul tudtam hogy nem volt alom! Nagyon is valosagosnak eltem meg! A masodik alkalom meg ennel is durvabb volt! Epp a megteresem tortenetet keszultem megirni az este, bele is kezdtem , de masnap akartam befejezni! Este borzaszto almom volt! Egy remalom amiben en voltam a gonosz es valami szornyu tettre keszultem! Olyan voltam mint egy zombi, valami erthetetlen gonoszsag vezetett amit magamban ereztem! aztan valahogy raeszmeltem almomban mi az amire kaszulok es hogy a mennyire rossz1 tettestarsaim is voltak es nekik kezdtem el magyarazkodni hogy en ezt nem csinalom es hogy ok hogy hogy nem latjak hogy ez milyen rossz dolog! gyozkodtem oket majd egyszercsak kipattant a szemem!felebredtem! Es mit ereztem!!? Egy borzasztoan gonosz lenyt magamban!Az o gonoszsaga volt velem vegig az almomban azert ereztem magam gonosznak! iszonyatos erzes volt! annyira eros volt az elnyomasa hogy ugyereztem hogy megszallt! Nyitva volt a szemem, mindent lattam a szobaban es tudtam hogy ebren vagyok , tiszta volt a tudatom, tudtam gondolkodni es annak is tudataban voltam hogy egy komoly es durva demoni tamadas alatt vagyok! Ezek a lenyek annyira gonoszak hogy egyszeruen elmondani sem tudom! es igy hogy magamban ereztem a gonoszsagukat a lelkem majdnem osszeroppant alig birtam elviselni! Azon gondolkoztam hogy tudom kiuzni hogy mit mondjak es amig ezen gondolkoztam a demon elkezdett energiat nyomni a jobb karomba majd ezzel az energiaval elkezdte huzni felfele es probalta mozgatni a karomat!Akkor mar nagyon megijedtem es mondtam ami legeloszor az eszembe jutott mert tudtam hogy nincs ido azon gondolkozni hogy hogyan szolitsam meg ezt a borzaszto lenyt hogy ki tudjam uzni! Azt mondtam hogy tavozz tolem satan, Jezus neveben a pokolra kuldelek! egyszer elmondtam de nem tortent valtozas erre kezdtem egy kicsit panikolni es folyamatosan mondtam magamban meg tobb hittel meg vegul sikerult a szamat megmozditanom es ertelmetlen szotagok jottek ki rajta abbol a mondatbol!Na ekkor kiszallt a demon a testembol! konkretan ereztem ahogy elhagyta a testem de legjobban a karomban ereztem ahogy kihuzza az egergiait! Akkor megnyogodtam hogy Jezus neveben tenyleg ero van es nem vagyunk teljesen kiszolgaltatva ezeknek a lenyeknek, illetve hogy tudunk vedekezni ellenuk Jezus neve altal! egy par masodperc mulva egy nagy reccsenest hallottam az ablakuvegen! Szerintem akkor hagyta el a szobamat ez a demon! Reggel pedig a laptopom osszetorve talaltam amin a tanusagtetelemet irtam!

Meg annyit szeretnek hozza fuzni ehhez hogy az emberi lelek minosege ossze sem hasonlithato ezeknek a lenyeknek az lelki minosegehez! Amikor kiszallt belolem ez a demon en egyenesen kisangyalnak ereztem magam ezekhez a lenyekhez hasonlitva!Neha azon gondolkozok hogy hogy tudjak elviselni sajat magukat! Ha a lelkem sirni tudott volna akkor sirt es jajgatott volna attol a lelki tehertol amit az o gonoszgasuk terhe okozott!

2016. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!