Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető az időutazás?...

Elképzelhető az időutazás? Van olyan, akinek már sikerült?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül ezoterikus szemszögből közelítem meg ezt a témát,igazából minden megoldás érdekel!
2011. jan. 30. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha beszívok, elalszok, s másnap felkelek, az annak számít?
2011. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 SuT válasza:
85%
Ajaj,nekem sikerült az időutazás.A múltból jöttem és most lassacskán a jövő felé kocogok.:)))))
2011. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Amúgy Discovery Sience-n szoktak ilyenek lenne, és mondták ott, hogy elképzelhető, de nem mostanában, ahhoz még kicsit fejlődni kéne..
2011. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Én csak azt a típusú időutazást ismerem, amikor pár órát "előreugrasz" az életedben, és azok onnantól hiányoznak...

sok vodka kell hozzá.

Amúgy szerintem nem jó ötlet. Mármint, izgalmas, meg minden, de elég egy apró dolgot megváltoztatni, és egész másohgy alakul a történelem - márpedig a dolgok nem véletlenül vannak úgy, ahogy.

Ha le lehetne kombózni, és az időutazó láthatatlan is lenne egyben, na, úgy nem hangzik rosszul. Hogy csak nézi az eseményeket, mint egy filmen, de semmi beavatkozási lehetősége nincs. Úgy tisztázni lehetne egy-két történelmi homályt.

2011. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
hát, alkohollal már sikerült teleportálnom :D
2011. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hallod, kellő mennyiség után már időt is ugrasz, nem csak teret. Nekem még csak pár perc sikerült, de dolgozom rajta.
2011. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 SuT válasza:
57%
Úgy igaz,valószínű,hogy az alkohol a titka az időutazásnak.
2011. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
igen lehetséges! 6 tequila után! ennek viszont az a hátránya hogy sokszor képszakadások vannak! bizonyos mellékhatások is előfordulhatnak!
2011. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Elvileg előre az időben lehetne utazni, a múltba kizárt.
2011. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Térugrásról már hallottam több esetben is. Több évtizede vagy évszázada, történtek, de van egy közelmúltbeli is.


Viszont időutazásról is hallottam már.

1. a XIX. században, egy francia kastélykertben visszakerült két hölgy ca. 100 évet majd pár perc után visszajutottak a saját korukba


2. szintén Franciaországban egy házaspár egy panzióban aludt, és csodálkoztak, hogy milyen olcsó, és valahogy pár évtizeddel korábbinak tűnt ott minden


Az első időutazóst könyvben olvastam, a másodikat meg tévében láttam.

2011. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!