Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetséges lenne? (időutazás)

Ez lehetséges lenne? (időutazás)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a mai tudomány szerint ez lehetetlen, de ha mégis sikerülne egyszer megoldaniuk az időutazás... szóval, akkor ha a jövőbeli énem visszajönne a mostani időmbe, csinálna egy MSN címet, és felvenne engem, akkor azt én érzékelhetném úgy, hogy felvett a jövőbeli énem MSN-re? =D Így megoszthatna velem dolgokat a jövőmmel kapcsolatban, minden komplikáció nélkül. ^^ Ezt amúgy azért kérdezem, mert tegnap ezt álmodtam, és olyan realisztikusnak tűnt.
2010. nov. 19. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberiség a jövőben bármikor feltalálná az időutazást, már tele lennénk jövőből jött emberkékkel. Nos, nem vagyunk, ergo az időutazást sohase valósítjuk meg.
2010. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehetetlen :D akkor is, ha létezne időutazás, akkor is az lenne... :D mivel a jövőben veszi fel a címed, szóval te meg a múltban vagy :D
2010. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lehetetlen a jövőbe utazás, hiszen ami a jövőben meg fog történni az még ergo nem történt meg :D sehol :D és neked sincs jövőbeni énes sem multbéli hiszen minden elmult másodpercel te már nem a fél másodpercel ezelötti ember vagy hanem a mostani. az előző megszünt és a jövőbeni pedig még nincs .
2010. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BlackSword ***** válasza:
Elméletileg lehetséges... Az időutazás... Az, hogy a jeövőbeli éned kommunikáljon veled, az ebben az esetben lehetetlen lenne... Ráadásul ha sikerülne is kapcsolatot létesíteni, és ennek következtében te megváltoztatsz valamit, akkor az az egész idősíkra hatással lenne, és így a változások és a hatások mértékétől függően a kapcsolat is megszakadhatna, vagy pedig a két idő közti történelem változna meg...
2010. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a jövőbeli éned lelőne téged ezért a hülye kérdésért.
2010. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az időutazáshoz a legmegfelelőbb eszköz egy TARDIS. arról valószínűleg még msn-ezni is tudnál.
2010. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Sokáig úgy gondoltam, hogy ilyesmi lehetetlen a fizika törvényei miatt, de most, hogy ezt a kérdést feltetted, sőt... erről álmodtál, realisztikusan (!), most szerintem sokakat elbizonytalanítottál.
2010. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17:40 a TARDIS-t msn-ezésre is használni? A szívem megszakad még az ötlettől is.
2010. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A tudomány mai állása szerint valóban lehetetlen (még elméleti szinten is pusztán a hipotézisek és feltevések vannak, lásd Hawking vagy maga Einstein).


Az viszont ugyanúgy vitathatatlan, hogy ha végre valaki felvenne téged MSN ismerősnek, arra semmi más magyarázat nem lenne, csak hogy te saját magad. Mert hát a kérdés erről szól, nem? Hogy legyen valaki, aki akar veled beszélni?

2010. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
00:12 teljes mértékben igazad van, de lehetséges. mondjuk én biztos nem msn-eznik a TARDIS-ommal
2010. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!