Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Időutazás másképpen, spirituál...

Időutazás másképpen, spirituális síkon?

Figyelt kérdés
Én írtam ki azt a kérdést is, hogy lehetséges-e elvileg a teleportálás és időutazás egyszerre. Olvastam sokfelé már, hogy az érzékszervi tapasztalás, mint tudás megmarad az ember elméjében. Ezzel nem mondok újat, hiszen mindenkinek vannak emlékei a múltat illetően. Mintha a szemünk és a fülünk egy videomagnóhoz hasonlóan folyamatosan felvenné azt, amit tapasztalunk, átélünk. Egyes reinkarnációs hipotézisek pedig a fizikailag már meghalt testű emberek emlékezetének információfoszlányait vélik a dolgok mögött állni, ami egyfajta "áthallásként" tovább él az utókor élő embereiben. Sőt, tudományosan is bebizonyították már, hogy a tanulás folyamata is egyfajta globális aurában mindenkit érint. Volt valami egér vagy patkánykísérlet, hogy egy, az állatoknak nehezen, de elsajátítható dolgot megtanítottak, majd máshol is és a második "tanuló-generáció" már könnyebben tanulta, a harmadik pedig még a másodiknál is könnyebben. Persze magam is kicsit kételkedem ebben, hiszen a töbmilliárdos emberi populációban mára mindenkinek szuperinteligensnek kellene lennie és a valóság - hát tudjuk, hogy nem egészen ez. Hadd kutyuljam, mossam bele még ebbe a dologba a szellemidézéseket is, ahol elvileg már testi szempontból halott emberek szellemét (tudását, tapasztalási összesítését vagy nevezzük bárminek) "vallatni" tudják már korábban megtörtént dolgokról, azaz "lejátszatják" velük is a "felvételeket". Namármost én egy speciális "időutazást" a fentiek figyelembevételével tudnék elképzelni. Ki ne ábrándozott volna már, hogy pl a huszadik századelő Budapestjén végigmehessen, látva az akkori körülményeket, embereket, szokásokat stb stb. Az én elméletem szerint, ha az akkor élt emberek "felvett" tapasztalati tudásanyagukhoz hozzáférhetnénk, akkor átélhetnénk annak az illúzióját, hogy ott, akkor élt egy ember, (akinek rákapcsolódunk az akkori érzékszervi tapasztalásaira) és mintegy átéljük azt, amit ő, ott és akkor. Tehát nem egy testen kívüli "szellemként" viharzunk végig a századelő dunakorzóján, hanem az akkor ott sétálgató emberek szeme által "felvett" "filmet" lejátszanánk a saját tudatunkban. Tehát azt az illúziót élnénk át, mintha ott lettünk volna azon a helyen az adott időben. Tudom, hogy fantazmagória, talán kicsit "mátrixos", de érdekelne más, gondolkodó emberek véleménye erről.
2010. dec. 29. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



kb. 20 másodpercig tartott, mire megtaláltam

mindegyik angolul van


Az első azért lehet megbízható, mert 1979 óta működik a boltja, és világhírű, több tv műsorban is szerepelt.

Több mint 7300 visszatérő vásárlója van.



Az utolsót 29-en vették meg(eddig), ebből arra gondolok, hogy működhet. Viszont az ára túl alacsony.


Ha valamelyik működik közülük, akkor akár megtudhatod a lottószámokat is, és akkor nem kell dolgoznod.:):)


Csak annyit írtam be az ebay-be, hogy "time travel spell".

[link]

2010. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Véleményem szerint,akinek van "előző élete",azaz a jelen életét megelőzően egyszer már leszületett a Földre, annak megvan a lehetősége az időutazásra.De, csak a saját,korábbi életeiben "használt" testekbe bújhat bele.Magyarán koránt sem biztos, hogy látni fogja Budapestet a XX. század hajnalán. Lehettél pl. eszkimó is, aki sosem hagyta el hazáját.

Az "áthallás" is szintén személyes.Magyarán a korábbi életeidben szerzett tapasztalataid, nem hatnak a jelenben élő x és y-ra, hanem egyes egyedül rád. Hiszen a te életed volt. Te szerezted a tapasztalatokat, pozítvat és negatívat egyaránt. Te magad szívtad magadba a tudást is,melyek mind-mind jelen vannak bizonyos formában jelenkori életedben is.

Mire gondolok? Minden ember tehetséges valamiben,vagy szeret valami olyasmit, amit igazán nem is tud megmagyarázni, hogy miért. Értem ezt úgy, hogy az illető gyermekkorától fogva imádja a repülőket.Lehet, hogy nem lesz pilóta,de valószínű, hogy korábban igenis köze volt a gépmadarakhoz.

Tehát,aki hisz a reinkarnációban, bátran felkereshet valakit, aki regressziós hipnózissal foglalkozik. De az ember saját magának is kifejleszthet egy meditációs gyakorlatot, amivel visszarepülhet az időben.

2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiről beszélsz, azt úgy hívják, hogy utazgatás az Akasha-krónikákban, és abszolut lehetséges, én is kipróbálnám, csak ne kelljen semmi csúnyát látnom.:)

Meg arról is írtál, amit úgy hívnak, hogy kollektív tudat. Igen. Van. Érzékelhető is. Néha zavaró, de fontos szerepet tölt be.

Elolvastam pár olyan könyvet, amikben elég jól le vannak ilyenek irkálva... Arthur E. Powell - A mentális test asszem ilyen. Scannelve vagy gépelve megvan a neten, meg asszem nekem is valahol. A végén vagy az elején le van írva, mely szerzőktől ollózta össze Arthur bá a lényeget, ha azokba a könyvekbe is belenézel, biztos megleled a választ. Meg vannak ilyen mesterek, akik segíthetnek ebben, de Magyarországon szerintem nehéz lenne ilyet találni.

2010. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fizikai sík egy tényezője az idő. vannak olyan síkok, ahol nincs időbeli kötöttség, tehát abszolute lehetséges kiválasztani egy neked tetsző időpillanatot.
2010. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elmondom, hogyan tudsz időutazást csinálni.

Létre kell hoznod egy angyalt. (ne haragudj , de nem írom le hogyan kell megcsinálni. annyit mondok, hogy kicsit hosszadalmas folyamat, de nem vészes. 1 hónap elég rá kb.)

Az angyal rendelkezik azzal a tudással, ami előled blokkolva van. Így ő a híd a megoldáshoz.

Az angyalnak adnod kell egy feladatot. ez a feladat az amiért ő létezik. A feladat az időben utazás lesz. (természetesen ezt konkretizálnod kell egészen pontos paraméterekkel, amennyiben nem vagy nem lesz meg a kívánt eredmény vagy lesz eredmény de valami nagyon nem várt dolog kíséretében)

Amennyiben ezt megtetted fel kell készülnöd az utazásra. (Tudnod kell, amint elkezded az utazást te többé nem leszel az aki voltál. Ha ezt eltudod fogadni és tisztában vagy fejlett lélekként a következményeivel, hát vágj bele.)

Nos ezek után kezdődik az időutazás.


Eredmények: személyiség változás, fájdalmak, vágyódások átélése amely olyan erősen hat rád, mint egy szerelem. Lesznek emberek, akiktől eltávolodsz és lesznek akik felé közeledni fogsz. Problémák lépnek fel az életedben olyan területen amivel nem volt problémád és lesznek területek az életedben amik okafogyottá válnak. Késztetést érzel olyan után aminek nem találod a miértjét, de úgy vonz majd mind egy mágnes.


Ha ezekre kész vagy , mert Te az vagy aki azt mondja: Kaland az élet és se kutyád, se macskád akkor vágj bele.

Ha viszont van mit vesztened, mert párod van, családod, felelősséged akkor nem ajánlom.


Időutazás alatt: Tudnod kell, semmit nem tudsz változtatni a történelmen. A kvantum hatások nem engedik, viszont Te bármilyen változást átélhetsz.

Változhatnak az emberek hozzád való viszonya, de ez a maximum ami megváltozhat.


Konklúzió: az időutazás egy olyan személyes valóság megtapasztalása, ami inkább hasonlít egy filmre, mint egy interaktív eseményre. A befektetett energia és kockázati érték magas.

2018. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!