Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éreztetek már halálvágyat?

Éreztetek már halálvágyat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet velem,hogy szivesebben vonz a halál ,mint az élet.Nem vagyok depis,se tini ,se emós és öngyilkos sem akarok lenni.Szerettem élni és most is ráfoghatjuk,hogy szeretek,de már nem tesz boldoggá.Inkább a halál uténi élet érdekel,azt még nem ismerem.

Lehet,hogy a kérdést az"egészség" topicba kellett volna irni,de akkor csak azt irnák,hogy forduljak szakemberhez.


2011. jan. 16. 10:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

A pokolban örök szenvedés vár a hitetlenekre.

Örökké érezni fogod a kínt,mert ez Isten büntetése.

Arra vágynál,hogy meghalj,mert már nem bírod a fájdalmat,nem leszel immúnis,örökké érzed.

Örökké égni a pokolban,fájdalommal.

Isten bármire képes,és a pokolban mindvégig érzed majd,ahogy a lángok marnak.

Így bünteti azokat,akik elfordultak tőle,pedig ő lehetőséget adott nekünk.Ő teremtette a Világot,és bennünket is.Az életet ő adta,és csak ő veheti el.

Ezért sem lennék öngyilkos.Csak néha szeretnék már odaát lenni.

Az élet egy próbatétel.Hogy megtudja,ha rossz dolgok történnek velünk,ugyanúgy hiszünk-e benne,mint ha boldog és gondtalan életünk van.

Velem rengeteg rossz dolog történt,de nem bánom,mert én egész életemben hinni fogok benne,bármi is történjék.

És ha eljön az idő,és látja majd,hogy mindig hittem benne,eldönti,hogy méltó vagyok-e rá,hogy az Ő országába kerüljek.Mert hinni nem elég.Úgy is kell élnünk.

Minden tettünkben látszania kell,hogy csak Őt szolgáljuk,és érte élünk.

2011. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
18:02 voltam
2011. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Azért ez egy kicsit gyerekesen hangzik. Mint egy gyerek, aki begyűjti a hangyákat egy akváriumba, és amelyik nem neki tetszően él, azt felgyújtja egy nagyítóval. Kb. ez a szint.
2011. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem így van.

Mindenki eldöntheti,hogy hogyan akar élni.

Akik jók voltak,és hittek Istenben,a Mennyországba kerülnek,akik nem,a pokolba.

Miért lenne gyerekes,hogy Isten megbünteti azokat,akik ellene fordultak,mi közben ő adta nekünk az életet,és minden mást is?!

És megjutalmazza azokat,akik a legnehezebb percekben is hittek benne!

Nem gyerekes,hiszen meg van a lehetőségünk a választásra.

Ha jól választasz,jutalmat kapsz,ha nem,büntetést...

2011. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

17:40-es te most komolyan beszélsz?!

Ha én pl.neked tiszta szivből ajándékot adok és te nem fpgadott el akkor te engem elárultál?Örök szenvedést érdemelsz?Ilyen lenne Isten?Hát ez nem az én Istenem.

Ez egy kisebb Isten-egy bosszuálló,irigy,féltékeny,követelödzö Isten.

Vagy nem inkább az emberek ilyenek és emiatt ilyen Istenképet alkottak?Gondolkozz el ezen előitéletek nélkül!

2011. jan. 21. 18:10
 26/36 anonim ***** válasza:

Én Istenről semmi rosszat nem írtam.

Csak azt,hogy ha valaki nem hisz benne,nem kerülhet a Mennyországba.Ha úgy tűnt,mintha vádolnám vagy hasonlók,sajnálom.

Istenfélő ember vagyok.Szívemmel-lelkemmel hiszem Őt,és tudom,hogy igazságos.

Nem áll szándékomban rosszat írni/mondani róla.

2011. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Vajon miért nem áll szándékodban roszat mondani Istenről.?

Mert szereteted vagy mert félsz tőle?

2011. jan. 21. 19:53
 28/36 anonim ***** válasza:

Mert hiszek benne,szeretem,imádom és tisztelem.

És igen,félek is tőle,de ez így természetes,régebben minden vasárnap mentem templomba,és ott is mindig azt mondták,hogy féljünk Istentől.

Engem így neveltek,nekem ez így normális/természetes...

2011. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
62%
A vicces az a enyire vallásosakban hogyha szar történik velük akkor biztos isten megpróbáltatja őt de ha jó akkor is isten csinálta...magadban hidj!a sikeredben! ha létezik is isten már rég elhagyott minket:) az emberek csak azért találták ki istent hogy valamiben tudjanak hinni. hogy ne legyenek bolondok. A vallás a gyengéknek való.
2011. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Vajon akkor is így fogod majd gondolni,ha meghaltál,és ott állsz Isten előtt és kérdőre von?

A vallás nem a gyengéknek való,az igazán okos emberek hisznek Istenben.

Szerinted mégis hogyan keletkezett ez az egész világ?

Csak nem a nagy bummal?

Nevetséges...

Mindannyian Isten teremtményei vagyunk,hiszek magamban,mert Isten vezérel.

És azok,akik úgy gondolkodnak,mint te,a pokolban végzik...:(

2011. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!