Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyűlölet kizárja a spiritual...

A gyűlölet kizárja a spiritualitást?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk én az életet gyűlölöm, akkor nem lehetek spirituális?

Vagy nem világosodhatok meg?


tegnap 18:25
1 2
 11/20 Grimfox ***** válasza:
A gyűlölet elzár minden magasabb szellemi lehetőségtől. Ha önmagad felé fordul a gyűlölet, akkor végképp. Rosszabb, mint a halálfélelem, vagy a testiségbe való belemerülés. A gyűlölet által nem csak nem tudsz sikerrel szellemi úton haladni, hanem aktívan ártasz is magadnak.
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
A toxic embereket azért kaptad, mert velük van dolgod. Ez a megoldás. A mérgező embereket magadban kell helyretenned. rajtuk nem biztos, hogy tudsz változtatni, de magadon igen. Ez minden fejlődés alapja, hogy magadon változtass.
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én nem magamat gyűlölöm hanem az életet.


Próbáltam átfordítani, pl hálanaplót írtam, leírtam mi minden jó történik velem. Az első 3 nap még tök jó volt. Utána pofáraesés. Nekem nem működik. Ezeket nem lehet átírni.


Mindegy a válaszomra kaptam kérdést. Akkor hagyom a fenébe.

tegnap 23:06
 14/20 Grimfox ***** válasza:
54%

A hálanapló, meg a hasonló érzelgős dolgok olyanokon segíthetnek, akik könnyen befolyásolhatók, és nem súlyos a problémájuk. Az ilyen kényelmes, és könnyű módszerekkel semmire sem mész. Sokkal drasztikusabb, és kevésbé kellemes módszerekre van szükség.

A gyűlölet megléte elég, hogy szellemileg, és testileg is rongáljon. Ha nem konkrétan önmagad ellen fordul a gyűlölet, akkor valamivel lassabban.

tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Látod bammeg, ez a te bajod. Elkezded, aztán hagyod a fenébe.

Én is, ha elkezdem verni a f.zom, aztán hagyom a fenébe, akkor biztosan nem fogok elsülni.


Látod, működött a hálanapló. Aztán jött a pofáraesés. na akkor pont bele kellett volna írnod a hálanaplóba a pofáraesésből eredő tanulságot. mert mindenből lehet tanulni, legjobban a pofáraesésből.


Így tanulunk meg járni kisgyerekként.

Ez is ugyanolyan, mint bármi más. ha gyakorlod, akkor fejlődsz benne, ha nagyon sokat gyakorlod, akkor mesterévé válhatsz.


és ne haragudj, ha kicsit erős voltam, de szükségszerű volt.

tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ez a "masokat nem valtoztathatsz meg de magadat igen" resz megvolt, es ugyancsak 3 napig működött...


Mi az hogy velük van dolgom? Nem érdekel hogy kivel van dolgom...


Sokkal drasztikusabb, és kevésbé kellemes módszerekre van szükség.

Ja pl toxic emberekre...majd a tovabbi traumatizalódas biztos eszhez térít 😅👌


Vicc...

tegnap 23:15
 17/20 A kérdező kommentje:

#15


Az a baj te ezt ugy írod, hogy 1 ilyen alkalomról meg rpóbalkozasrol tudsz, amit leírtam.

Nem millióról ami történt és amit nyilván nem fogok mind leírni, de az nem jelenti azt hogy nem volt...


Mindegy, a kerdésemre kaptam választ, köszöntem!

tegnap 23:18
 18/20 Grimfox ***** válasza:
A mérgező emberekre nincs szükség olyan értelemben, hogy nem lesz belőle semmi hasznod. Viszont arra szükség van, hogy kiderítsd, miért gyűlik köréd olyan sok mérgező ember. Ennek az oka benned van, mivel köréd gyűlnek. Ha ezt kijavítod, egy gonddal kevesebb lesz az életedben.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Grimfox ***** válasza:
Tapasztalatból írok. Nekem is volt sok bajom, és van is. Sokszor évekig tart, míg valamit részben, vagy egészben megoldok. Ha nem sikerül, nem abbahagyom, hanem módosítok a módszeren. Vagy eldobom egy az egyben, és keresek újat.
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindenki nyugodjon le és beszéljük ezt meg!

Ne csináljunk semmi őrültséget!

Vegyünk egy nagy levegőt, fújjuk ki, aztán megint beszív, megint kifúj és így tovább.

Ezt ismételgessük életünk végéig.


Köszönöm a figyelmet.

tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!