Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakit gyűlöltök és...

Girlll3 kérdése:

Ha valakit gyűlöltök és rágondoltok nektek is fájni szokott a lelketek?

Figyelt kérdés
Én a szívemnél szoktam még érezni. Illetve, ha gonosz gondolataim támadnak, az is szokott fájni. Ti is kellemetlennek élitek meg ezeket az érzéseket?

2022. jún. 3. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájni nem fáj, viszont feszültség van bennem amit gyomor tájékon szoktam érezni, ami csak akkor enyhülne ha árthatnék a gyűlölt rohadékoknak… de jó is lenne
2022. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azthiszem lehet így is mondani , bár ahoz szerintem valamikor szeretni kellett volna az illetőt , de van igen. Van aki olyan aljas volt hogy ezen nem tudom szinte túltenni magam és sajnos sokszor vele álmodom és álmomban pont olyan kétszínü aljas mint a valóságban.
2022. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem csak szeretet fáj.
2022. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellemes. Megállítani viszont nem tudom, szerintem nem is nagyon lehet. Ha befolyásolni meg megállítgatni lehetne, senkinek semmi baja nem lenne a Földön, nem lennének mentális betegek stb...
2022. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vicces, de nálam pl úgy van, ha látok mondjuk egy idős hajléktalan embert, akkor szó szerint fáj a szívem és a lelkem is. Megkérdeztem pár ismerősömet és nekik 'nem tud' fájni a lelkük.. Sajnálják ők is pl az idős hajléktalant, de nem tudnak úgy együtt érezni velük, mint én. Ismerek olyan embert, akinek kb mintha nem lenne lelke..

Régebben amikor néztem híreket és arról volt szó, hogy meghalt valaki, akkor ugyan ez volt.. Fájt a szívem és a lelkem is.

2022. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!