Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valakire gyűlölet...

Lehet valakire gyűlölet hullámot és negatív energiát küldeni? Úgy értem ha nagyon erősen tiszta szívemből gyűlölök valakit, abból megérezhet bármit?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha nagyon rossz dolgok történnének vele

Hajlandó lennék fizetni rontásért is, de mégis hol találok olyat, aki hiteles? Sehol sajnos

Nem mellesleg egy undorító ember, szóval megérdemelné

Több éve szinte minden nap forrong bennem a düh miatta, már egészsegügyi problémáim is vannak, lehetséges hogy ezt megérzi és szerencsétlen dolgok történnek vele? Nagyon szeretném

Ha minden nap elmondom magamban hogy legyen átkozott, azzal küldhetek felé negatív energiát?


2022. aug. 22. 07:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

De magadnak nagyon sokat árthatsz, simán megrövidülhet emiatt az életed, vagy komolyan romolhat az állapotod.

2022. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jé, hasonló kerdest en is li akartam írni tegnap!

Amúgy tényleg nem lehet, ahogy az 1 írja.

2022. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet - viszont vedd figyelembe: a gyűlölet fél szerelem.

A szerelmesnek és a gyűlölködőnek is állandóan a 'másik' jár az eszében, ez elvonhatja, elvonja figyelmét attól, mit kéne tennie.

Az egy határon túli gyűlölet elmebajt eredményezhet, nem akarhatod, hogy gyűlölted ez miatti rörögőgörcsbe haljon bele.

2022. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Több éve szinte minden nap forrong bennem a düh miatta, már egészsegügyi problémáim is vannak,"


Nem csodálom, ha te betegedtél bele abba, hogy ennyire tele vagy gyűlölettel, a saját életedet mérgezve ezekkel a folyamatos negatív érzésekkel.


Amit csinálsz, az olyan, mintha bevennél egy méreg tablettát, és azt várnád, hogy a másik ember dobja fel tőle a talpát.

2022. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ha te vagy beteg akkor nem hatsz rá!
2022. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha így lenne, akkor a mi drága Viktorunk már beleőrült volna minimum.
2022. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Tudi333 ***** válasza:
70%
Viktort imádják is sokan!
2022. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1, felőlem megrövidülhet.

3, ez ugyan nem fel szerelem, hanem egy retardált rbnc, aki ártott nekem és én nem ártottam eléggé vissza, mikor kellett volna

4, kényszeresen jönnek vissza a pillanatok mikor ártott nekem, hidd el nem direkt gondolok arra a …ra

A pofája gondolatától is felfordul a gyomrom

Miért ezoteria kategória ez ha senki nem tud semmilyen módszert amivel árthatnék egy szaralaknak?

2022. aug. 24. 21:30
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

#8 [kérdező]

Az ezotéria nem arról szól, hogyan ártsunk lejobban/legtöbbet annak, akire haragszunk!

Az "ezotéria" nem a "bosszú" szinonímája.

2022. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem kell senkinek se lesüllyedni a szintjére. Tudom hogy mit érzel, nálam is volt ilyen hónapokig, pár családtag miatt. De nem ér semmit se a gyűlölködés, meg kell találni rá a módot hogy elengedd.

Te szereted ha ártassz másoknak? Mert akkor nem leszel különb attól a bizonyos személytől.

Hidd el, eljön az a nap amikor jól pofára fog esni anélkül hogy csinálnál valamit. A bosszú csak felemészt.

Ez helyett fektesd az idődet valami jó dologba, esetleg hobbiba.

2022. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!