Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit hallottunk éjjel?

Mit hallottunk éjjel?

Figyelt kérdés

Párom és én éjjel a szobában lélegző hangot hallottunk mindketten.


Először arra lettem figyelmes, hogy ő figyel valamire, erre én is figyelni kezdtem és hallottam egy olyan hangot ami vagy mindig a kilégzés vagy mindig a belégzés, de nem volt szinkronban egyikünkével sem.


Párom azt mondta valaki horkol, a szomszéd lehetett (ikerház és a hálószoba a szomszéddal közös falnál van), de 2 és fél éve lakunk itt és soha nem hallottuk a szomszéd horkolását vagy éppen lélegzését.


Komolyan arra gondoltam, hogy van egy állat a szobában.

Párom felkapcsolt egy nagyon pici fényt (elektromos gyertya, amit meg kell kicsit rázni a fel- illetve lekapcsoláahoz) és erre megszűnt a hang....


Nem hiszek természetfeletti dolgokban, állat viszont nem került elő reggelre sem.


De furcsa lenne ha a szomszéd pont akkor változatott volna horkoláson, légzésen, amikor fényt csináltunk nálunk.


Semmi egyéb hang nem volt.. Nem hallottuk, hogy állat mocorogna.


szept. 16. 09:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Azóta sem tudjuk mire hallottunk.

Attól, hogy te nem hiszed el, hogy saját tapasztalatunk ez, az nem változtat a tényeken.

szept. 18. 10:58
 22/27 wcpumpa01 válasza:
55%
szellemirtó módszerre lesz szükség... mindenbizonnyal ablakok-ajtók mellé közvetlenül helyezni kell szabolcsi illetve borsodi ágyaspálinkát, pohárban kísérő nélkül az biztos hogy ezek után menekülni fog onnan minden idegen entitás (tapasztalat) remélem tudtam segíteni!
szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Ezt már többször kifejtettem, hogy nincs jelentősége és szomorú, hogy valaki ilyen gyenge érvekkel jön, ami mellesleg már személyeskedés is.

Egy ellenséges közegben nyilván leminősítik az embert, legyen az például politika és a többség mondjuk más párthívő.

Realista válaszaim utálják a mesehősök, sőt ahol meglátja a nickem, csupán rosszindulatból is leminősít, anélkül, hogy értelmezne.

De ezeken én csak nevetek, engem nem érdekelnek ilyen gyerekes játékok.

Alábbi sem számít, pedig ehhez vedd hozzá, hogy hibátlan szakmai válaszokat minősítenek le sunyi figurák, akik nem a tartalmat nézik, mégsem bírnak velem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__toplista

szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__toplista

Toplista - Ezotéria kategória - Az elmúlt 30 nap 500 legjobbja

Neked (nekem) jelenleg 333 pontod van, ezzel az eredménnyel 5. vagy a toplistán.

Nem is tudom, miről beszélsz (kérdezel) kérdező.

szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mérnök úr, továbbra is a probléma ott hogy te a fejedbe vettél egy elméletet a kérdésemről, ami eszméletlenül téves, de ragaszkodsz hozzá.
szept. 18. 18:48
 26/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Rendben van, akkor várjuk a következő szellemes "kérdést", amit érdemesnek találsz kiírni erre a felületre.

Ne zavarjon, hogy szellemek nincsenek, a természet felett sincs semmi. Természet van.

szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
27, éppen ezért kérdeztem, hogy mi lehetett amit hallottunk...
szept. 19. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!