Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit hallottunk éjjel?

Mit hallottunk éjjel?

Figyelt kérdés

Párom és én éjjel a szobában lélegző hangot hallottunk mindketten.


Először arra lettem figyelmes, hogy ő figyel valamire, erre én is figyelni kezdtem és hallottam egy olyan hangot ami vagy mindig a kilégzés vagy mindig a belégzés, de nem volt szinkronban egyikünkével sem.


Párom azt mondta valaki horkol, a szomszéd lehetett (ikerház és a hálószoba a szomszéddal közös falnál van), de 2 és fél éve lakunk itt és soha nem hallottuk a szomszéd horkolását vagy éppen lélegzését.


Komolyan arra gondoltam, hogy van egy állat a szobában.

Párom felkapcsolt egy nagyon pici fényt (elektromos gyertya, amit meg kell kicsit rázni a fel- illetve lekapcsoláahoz) és erre megszűnt a hang....


Nem hiszek természetfeletti dolgokban, állat viszont nem került elő reggelre sem.


De furcsa lenne ha a szomszéd pont akkor változatott volna horkoláson, légzésen, amikor fényt csináltunk nálunk.


Semmi egyéb hang nem volt.. Nem hallottuk, hogy állat mocorogna.


szept. 16. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Azért az utcáról simán bemehetett a kulcslukon egy nagy farkaskutya nem?
szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez félelmetes, én azért nem zárom ki, hogy ez esetleg valami természetfeletti dolog lehet.
szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem hogy nem LSD-ztünk, hogy lélegezzen a fal, de még csak alkoholt sem ittunk.


Amúgy nem volt félelmetes.

szept. 16. 15:31
 4/27 wcpumpa01 válasza:
22%
sündisznó a kertben szuszog éjjelente... szivesen
szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4. Jó hangos lehet, mert a kert az ablak alatt 6 méterre van + én rosszul hallok.


És két és fél év alatt soha nem hallottuk ilyet

szept. 16. 15:57
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Lehet fáradtak voltatok, és behaluztatok.
szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mindketten ugyanazt:)
szept. 16. 19:07
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Szomszédnál is ott aludhatott valaki, ha már ő nem horkol... Nálunk olyan vékonyak a falak, hogy ha éjszaka felkapcsolja a villanyt a szomszédunk vagy elmegy pisilni simán felébredek, lehet vele is ez történt...
szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Ez szex előtt vagy szex után történt?
szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tegnap nem volt szex
szept. 16. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!