Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit hallottunk éjjel?

Mit hallottunk éjjel?

Figyelt kérdés

Párom és én éjjel a szobában lélegző hangot hallottunk mindketten.


Először arra lettem figyelmes, hogy ő figyel valamire, erre én is figyelni kezdtem és hallottam egy olyan hangot ami vagy mindig a kilégzés vagy mindig a belégzés, de nem volt szinkronban egyikünkével sem.


Párom azt mondta valaki horkol, a szomszéd lehetett (ikerház és a hálószoba a szomszéddal közös falnál van), de 2 és fél éve lakunk itt és soha nem hallottuk a szomszéd horkolását vagy éppen lélegzését.


Komolyan arra gondoltam, hogy van egy állat a szobában.

Párom felkapcsolt egy nagyon pici fényt (elektromos gyertya, amit meg kell kicsit rázni a fel- illetve lekapcsoláahoz) és erre megszűnt a hang....


Nem hiszek természetfeletti dolgokban, állat viszont nem került elő reggelre sem.


De furcsa lenne ha a szomszéd pont akkor változatott volna horkoláson, légzésen, amikor fényt csináltunk nálunk.


Semmi egyéb hang nem volt.. Nem hallottuk, hogy állat mocorogna.


szept. 16. 09:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
A kettes vagyok, hát te nagyon nyugodt ember lehetsz, hogyha egy ilyen sehová sem igazán sorolható hang neked nem volt félelmetes. Azóta úgy látom rajtam kívül senki sem vetette fel a természetfeletti jelenség lehetőségét, pedig ez mégiscsak az ezotéria kategória.
szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%
Az előző vagyok, ez nekem még talán napközben is ijesztő lenne, hogyha nem találnám meg bármilyen hangnak a forrását.
szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Szerintem a szokásos mintára épül ez a kérdés is, részletező fogalmazással próbálod az életszerűség látszatát kelteni, de attól nyilván nem lesz életszerű, ha eleve nem hihető az alap.

Nem fogod elárulni, melyik közösségi oldalról, zárt csoportból másolod ezeket a történeteket, kisebb-nagyobb módosítással bizonyára.

szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem fogom elárulni mert valós tapasztalat a kérdés alapja.
szept. 17. 20:00
 15/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Párom felkapcsolt egy nagyon pici fényt (elektromos gyertya, amit meg kell kicsit rázni a fel- illetve lekapcsoláahoz) és erre megszűnt a hang...."

Ezt a részt valahogy másképp kellett volna az angol forrásból fordítani, ezek a bizonyos kinetikus lámpák Amerikában divatosak, ha jól tudom, nálunk nem annyira jellemző.

Most jön a fantáziás fordulat, erre bedobod, hogy te külföldön élsz, hagyjuk...

szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem fordítottam angolból, hanem írtam a kérdést, Angliában élünk és ilyen gyertyát használunk éjjel amikor pl csak kimegyünk budira
szept. 17. 20:43
 17/27 A kérdező kommentje:
Másik kedvenc éjjeli enyhe fényforrásunk a mozgásérzékelős elemes vagy akkumulátoros icipici lámpa, és így nem botorkálunk a töksötétben, de nem csinálunk szembántó erős világítást.
szept. 17. 20:45
 18/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Ha ez igaz lenne egyáltalán, akkor nyilván tudod, hogy van olyan angol nyelvű fórumos felület, ahová a felhasználók mindenféle szellemes történetet küldhetnek be, a világ minden tájáról, több (10!) ezres számú nagyságrendben (abból aztán lehet csemegézni).

Kommentelni is lehet, de elő van írva, hogy nem szabad hülyézni a szellemeket látó embereket, akik láthatóan vagy skizofrén betegek, vagy fantáziadús kiszínező történetírók csak.

Megtaláltad te is azt a fórumot, ahogy én is megtaláltam, ennyi csak.

Itt mindenki látja (aki látó), hogy valaki rendszeresen tesz fel ilyen szellemes történeteket, melyek már eléggé egy kaptafára mennek, kicsit unalmasak is.

Tudjuk előre a közepét, a végét, a levezetését, látszik a kínos igyekezet, de persze szellemek nincsenek, így hamar hamvába hal a kis történet.

szept. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18, "ha igaz lenne.... " tovább nem érdekes mert igaz.
szept. 18. 06:44
 20/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Jellemző az is, hogy ezeket a történeteket megtalálod, kiírod, de ez ugyebár kérdezz-felelek oldal.

Ezért a történeten kénytelen vagy mindig egy kis módosítást eszközölni, hogy a meseterv egy kérdésnek tűnjön.

Mint például:

- Mit hallottunk éjjel?

Ugyan mit hallottál, ezt te tudhatnád, de úgy csinálsz, mintha másoktól várnád a választ.

Holott ezek nem is kérdések, hanem kész történetek előadása, erre a portálra optimalizálva, azaz kérdésnek álcázva.

szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!